Estoniangolf

EGCC podcast nr 6 - Lassi Pekka Tilander

April 20, 2021 Hanno Kross Season 2 Episode 3
Estoniangolf
EGCC podcast nr 6 - Lassi Pekka Tilander
Show Notes

EGCC podcasti kuuendas episoodis räägime seekord inglise keeles meie väljakute arhitekti Lassi Pekka Tilanderiga. Juttu tuleb golfiväljakute prjekteerimisest arhitekti vaatest ning mängija ootustest ning kuidas viimaste aastakümmetega on golfiväljakute projekteerimine muutunud. 

Lassi Pekka Tilander on projekteerinud 22 golfiväljakut, millest 5 on tõusnud Euroopa TOP100 väljakute nimekirja. Sellega on ta maailmas täielikus tipus. Eestist leiab Lassi Pekka Tilanderi projekteeritud väljakud veel Saaremaalt ja Pärnust. 

Lisaks räägime podcastis ka EGCC Sea Course'i upgrade'i plaanist, mille Tilander on esitanud ning mille poole iga-aastaga püüame lähemale jõuda. 

PS: Vabandame 2. min alguses tehnilise viperuse eest - teie raadioga on kõik korras ja peale 10 sekundilst sahmimist läheb jutt kenasti edasi. 

@estoniangolf podcast'i saad kuulata siinsamas rohelisele nupule vajutades või enda harjumuspärastes podcast'i äppides Spotify's, Google'is, Apple'is, Castbox'is jm. Leia oma lemmikrakenduses podcast nimega @estoniangolf ja vajuta "follow". Nii jõuavad ka järgmised saated kohe sinu rakendusse.