
De Holland Festival Podcast
Voor het Holland Festival produceert De Groene Amsterdammer een podcastserie waarin de voorstellingen worden uitgelicht en makers aan het woord komen.
Presentatoren Thomas Heerma van Voss, Gawie Keyser, Basje Boer, Joost de Vries en Christiaan Weijts praten met kenners, critici en makers zelf over de voorstellingen en uitvoeringen die van 6 t/m 29 juni op het programma staan. Meer informatie op hollandfestival.nl.
De Holland Festival Podcast
Dark Skies
Voor de voorstelling Dark Skies lieten regisseur Jamie Man en muzikant Blixa Bargeld zich inspireren door Dark Sky Reservaten – plekken waar de lichtvervuiling verbannen is. Met een grootse bezetting van 45 musici van het Asko|Schönberg en Slagwerk Den Haag creëerden Man en Bargeld een ruimte waar het publiek zich vrijelijk door mag bewegen om te ontdekken wat er te ontdekken valt in de duisternis.
Thomas Heerma van Voss ging over de muzikale voorstelling in gesprek met Fedor Teunisse, artistiek directeur van het Asko|Schönberg, en muziekjournalist Peter Bruyn.
Dark Skies is op 15 juni te zien in het Muziekgebouw.