
De Holland Festival Podcast
Voor het Holland Festival produceert De Groene Amsterdammer een podcastserie waarin de voorstellingen worden uitgelicht en makers aan het woord komen.
Presentatoren Thomas Heerma van Voss, Gawie Keyser, Basje Boer, Joost de Vries en Christiaan Weijts praten met kenners, critici en makers zelf over de voorstellingen en uitvoeringen die van 6 t/m 29 juni op het programma staan. Meer informatie op hollandfestival.nl.
De Holland Festival Podcast
PEARLS
Multidisciplinaire kunstenaar Joshua Serafin grijpt in PEARLS, een betoverende samensmelting van dans, zang en theater, terug op de spirituele roots van zijn geboorteland, de Filipijnen. De voorstelling, het derde deel van een trilogie met de intrigerende titel Cosmological Gangbang, onderzoekt kwesties rond gender en kolonisatie vanuit het perspectief van queer- en transpersonen met bruine lichamen.
Rasa Alksnyte, kunstenaar, fotograaf, docent en mentor, stond Joshua Serafin bij tijdens de productie. Tegenover Gawie Keyser vertelt ze over het creatieve proces als tegenwicht voor trauma, en over de wijze waarop de voorstelling een alternatieve blauwdruk voor de toekomst kan bieden.
PEARLS is op 11 en 12 juni te zien in het Frascati theater.