My děti ze stanice 2020

My děti talk: Anna Zemanová, Lukáš Novák a Karel Havlíček v Pragovce

November 21, 2023
My děti ze stanice 2020
My děti talk: Anna Zemanová, Lukáš Novák a Karel Havlíček v Pragovce
Show Notes

Kde hledat spojení kreativy v politice, sklem co má příběh a světově uznávaným hudebním skladatelem? Na 7. podcastu živě v Pragovce. Beefeater, Pragovko, děkujem za suport! 🥤 Poznatek úvodem – v Česku je zkrátka hodně sklářů a několik je i dva. Amen. 

🗞 Anna Zemanová – Nadšenec do marketingu. Přes dva roky jej vedla pro Díky, že můžem a v posledním roce zdárně ukázala, jakou sílu mají sociální sítě v politice. Byla jejich hlavou pro kandidátku Danuši Nerudouvou. Je nejdůležitějším kořením být real na BeReal, nebo raději politiku ukázat coby svému Close Friend? Je Budějovický majáles mekkou kreativních osobností? A co si odnesla ze slovenských parlamentních voleb kromě hesla “Slušnost nie je slabost”?

🍸 Lukáš Novák – Umělec, designér skleněných objektů a milovník chyb. Právě ty jsou pro něj žádoucí, klíčové, a pomáhají ve vzniku nových děl. Ať už jsou to ikonická svítidla, vázy, bonbony s tajemstvím nebo v60, díla která hostila Paříž, Milán nebo Brusel. Jaký nejzásadnější příběh do skla přenesl a kde vidí křehkou skleněnou budoucnost?

🎹 Karel Havlíček – Světově uznávaný hudební skladatel, který je rozkročený mezi dvěma kontinenty a ve svém studiu v L. A. přivítal třeba Leonarda Dicapria i Nicol Kidman. Zároveň jste jeho hudbu mohli slyšet v soundracku pro Batman, traileru Duna nebo novém filmu Bratři.

sleduj mě na sockách:
instagram @jan_bican
tiktok@jan_bican
janbican.cz