In gesprek met Els over het verlies van haar zoon Koen, die 18 mocht worden. Wat doet dat met je als moeder, wat maakt het in je los, wat wordt belangrijk en hoe ga je verder met zo’n ingrijpend verlies.
Els is acupuncturist, gezondheidscoach en ervaringsdeskundige.
Van klacht naar kracht. Alles wat niet gekend, gezien of gevoeld is, dient zich aan via een stagnatie of pijn op fysiek en emotioneel niveau. Meer over haar werk https://www.pulsar-care.com
Dank je wel voor het luisteren. Als je deze podcast waardevol of interessant vindt, help je me door een review achter te laten. Dat is mogelijk op Apple Podcast en YouTube middels een woordelijk review en op Spotify met een sterren beoordeling
Ben je enthousiast over een aflevering, dan waardeer ik het delen op je socials. Super als je me tagt. Op Instagram ben ik @winny.bos en LinkedIn Winny Bos.
Alvast dank voor je hulp om deze podcast verder te brengen.