
Sinistories
In de podcast Sinistories neem ik, Evelyne, je elke twee weken mee in een onheilspellend verhaal, een Sinistory. Van misdaad, tot surrealisme, tot sciencefiction, maar altijd met een sinister randje. De verhalen komen uit mijn eigen duistere brein.
Voor het voorlezen van het verhaal bespreek ik kort het onderwerp met je. Soms aan de hand van een anekdote, soms een nieuwsbericht of wat feitjes. Altijd met stof tot nadenken. Voor je wordt meegetrokken in een onaangenaam verhaal.
Instagram: @sinistoriespodcast
Facebook: facebook.com/sinistoriespodcast
Email: sinistoriespodcast@gmail.com
Sinistories
21. Een goed voornemen
Gelukkig nieuwjaar! De jaarwisseling is weer geweest en bij een nieuw jaar horen goede voornemens! Maar is het eigenlijk wel effectief om goede voornemens te maken, en hoe kun je je kansen vergroten om je er daadwerkelijk aan te houden? Ik vertel het je in de introductie.
Jakob viert het nieuwe jaar met zijn vrouw en een bevriend stel. Ook hij maakt een goed voornemen. Zodra de klok twaalf uur heeft geslagen is hij vastberaden zich aan zijn voornemen te houden, wat de consequenties ook zijn.
Bronnen intro: https://www.volkskrant.nl/beter-leven/de-populairste-goede-voornemens-en-hoe-je-ze-echt-gedaan-krijgt~b781effd/
https://www.ah.nl/inspiratie/handige-lijstjes/goede-voornemens
https://changinglife.cl/life/vitaliteit/werkt-het-om-goede-voornemens-te-hebben/