Concorde Podcast
Ez itt a Concorde Podcast! Egy műsor, ahol a Concorde munkatársai minden héten alaposan megmondják véleményüket pénzről, gazdaságról, politikáról és mindarról, amit egy Concorde-os nem hagyhat szó nélkül. Tartson velünk!
Concorde Podcast
A korona hatásai a munkához és a pénzhez való viszonyunkra
Kiszabadult a hibrid munkavégzés szelleme a palackból. Hogyan alkalmazkodtak a cégek és a munkavállalók az új helyzethez? Milyen kihívásokkal nézünk szembe vezetőként, beosztottként vagy akár szülőként?
Legújabb epizódunk vendége Bánhidi Brigitta, Leadership Coach, akivel arról beszélgettünk, hogy az elmúlt két évben hogyan változtatta meg a munkához és a pénzhez való viszonyunkat a koronavírus.
Műsorvezető: Vidovszky Áron és Jónap Richárd
Olvass minden nap a világ történéseiről egy Concorde-os szemüvegén keresztül: https://www.concordeblog.hu/
Kövess bennünket minden csatornánkon:
https://www.linkedin.com/company/concordecsoport/
https://www.instagram.com/concordecsoport/
https://www.facebook.com/concorde/
https://www.youtube.com/@concorde_csoport
Bármi, ami a műsorban elhangzik az az abban résztvevők magánvéleményét tükrözi. A műsor szórakoztató jelleggel készült, annak tartalma nem minősül befektetési tanácsadásnak és befektetési döntések alapjául sem kíván szolgálni. A Concorde munkatársai a műsorban elhangzó értékpapírokban és befektetési eszközökben pozíciókkal rendelkezhetnek. A műsorban elhangzott adatok, előrejelzések és információk pontosságával és teljességével kapcsolatban a Concorde, illetve a műsor készítői felelősséget nem vállalnak. A Concorde Podcast a Concorde Értékpapír Zrt. szellemi tulajdona.