Audiolaiškas. Apie audioknygas — garsiai

34. Jurgos audiolaiškas | Ar tikrai vaikai – pragarai? Kaip peštukai šeimoje gali virsti draugais visam gyvenimui?

September 30, 2021 Audioteka.lt Season 1 Episode 34
Audiolaiškas. Apie audioknygas — garsiai
34. Jurgos audiolaiškas | Ar tikrai vaikai – pragarai? Kaip peštukai šeimoje gali virsti draugais visam gyvenimui?
Show Notes

Radikalūs klausimai, kaip ir požiūrio į vaikų auklėjimą pokyčiai pastaruoju metu. Ir tai mane labiausiai džiugina. 

Ypač, kai prieš save matau augantį kitokį vaiką, nei buvau pati vaikystėje: laisvesnį, atviresnį, tiek aplinkos iššūkiams, tiek savo jausmams. Ir vis tik, galiu tik pasakyti ačiū kai kurioms po ranka ar ausimi laiku atsiradusioms knygoms apie vaikų auklėjimą, kur radau atsakymus į sau keblius klausimus... Nes tiesiog būnant pirmąkart mama, kartais prisikaupia per daug nežinomųjų. 

Atsimeni? Tai tokios situacijos, kai matai savo vaiką jau patempusį lūpą, o paties galvoje šaudo įvairūs netinkami variantai, ką dabar daryti. Tuomet supranti, kad jau anksčiau reikėjo pasidomėti.

Papildyti žinių arsenalą niekada ne vėlu, tad šiandien – trumpai apie dvi mano dėmesį prikausčiusias Daktarės Lauros Markam (Dr. Laura Markham) audioknygas: 

„RAMŪS TĖVAI, LAIMINGI VAIKAI. Kaip nustoti šaukti ant savo vaikų ir užmegzti su jais ryšį“ ir „Ramūs tėvai, geri brolių ir seserų santykiai. Kaip numalšinti kovas ir užauginti draugus visam gyvenimui“. Tiesa, Audiolaiško gale rasi ir mano pačios  auksinių taisyklių rinkinuką auginant sūnų Adą. Kai kurios – gerulės ir netikėtos.


🎧 Audioknygas rasi čia: https://audioteka.com/lt/audiobook/ramus-tevai-geri-broliu-seseru-santykiaihttps://audioteka.com/lt/audiobook/ramus-tevai-laimingi-vaikai