Human Design Netherlands Podcast
De enige echte officiele Human Design Netherlands podcast! Internationaal gelicenseerd Human Design analist, trainer, opleider & coach Inge Hoogerheiden geeft ook in dit seizoen 6 middels intuïtieve en persoonlijke gesprekken met experts, collega's, studenten, cliënten een unieke inkijk in de ervaringen van deze mensen met Human Design. Onderwerpen zoals wie ben ik, typen, centra, profielen, strategie & autoriteit, relatie, gezondheid, gezin, loopbaan, liefde en bestemming komen voorbij. En nog veel meer. Ondersteun zo jouw experiment om meer in verbinding met jezelf en je omgeving te zijn. Ben je nieuw hier? Luister zeker ook eens naar de gesprekken van seizoen 1 2021 tot het huidige seizoen 6 2026. Je kunt bij Inge terecht voor persoonlijke, relatie, familie en business analyses, training, coaching en zij verzorgt als enige in Nederland de officiele beroepsopleiding tot Human Design analist. Kijk voor meer info humandesignnetherlands.com. Ken je de Human Design Netherlands app ook al? Te downloaden via de appstores.
Human Design Netherlands Podcast
#3 Bewust-zijn in 2026; Human Design Nieuwjaarslezing 2026 aftertalk
Use Left/Right to seek, Home/End to jump to start or end. Hold shift to jump forward or backward.
In deze nieuwe podcast #3 Bewust-zijn in 2026; Human Design Nieuwjaarslezing 2026 aftertalk, praten we dus na over....de Human Design Netherlands lezing die ik 28 januari gaf over 2026. Ik ga in gesprek met de manifesterende generatoren Kim, Marina, Petra en Hetty over hun ervaringen in leven in het jaar 2026. Met de nadruk op de inzichten die er zijn na het bijwonen van de Human Design nieuwjaarslezing. Wat als deals, sociale constructies en het oude 'normaal' niet meer werken? Over omgaan met ontvlambare energie, angsten, noodpakketten, geleiden van je kids, groei vanuit de as, bewust-zijn en kunnen observeren enz. Zonder oordeel ervaringen delen. De Human Design Netherlands nieuwjaarslezing 2026 kan je ook nog beluisteren in mijn app. En je krijgt de lezing gratis als je meedoet aan de Masterclass 'Closing of the door' en de mutatie in de solar plexus die ik 5&6 maart verzorg.
Dit is alweer aflevering 104 van seizoen 6 van deze Human Design Netherlands Podcast. Benieuwd naar jouw kaart, een analyse ervaren of mijn officieel erkend aanbod in Human Design training, opleiding & business? Check https://www.humandesignnetherlands.com. Met liefde voor jezelf, Inge