Hoogbegaafd de Podcast

Een positieve kijk op hoogbegaafdheid - Adi van den Brande - expert autisme en hoogbegaafdheid

Kristel van Eijk Season 6 Episode 7

Adi van den Brande is expert autisme & hoogbegaafdheid. 
Ze heeft een eigen praktijk in België, 't Lampje,  en ondersteunt daar kinderen, ouders en professionals. Ze geeft trainingen op dit vlak, onder andere trainingen om echt te kunnen ervaren hoe het is om autistisch te zijn. Ze deelt een oefening in de podcast die best confronterend was!

Adi vertelt over of autisme erfelijk is, wat de overlap is met hoogbegaafdheid. 
Wat als je die bijzondere combi te pakken hebt, waar begin je dan met je ondersteuning. Hoe voelt het om autistisch te zijn? 
Adi stond ooit voor de klas met allemaal autistische kinderen en geeft aan wat zij belangrijk vindt om als leerkracht aan je leerling te geven.  
Adi sluit af met een mooie boodschap. 



https://www.hetlampje.be/



www.hoogbegaafddegids.nl 



IG @hoogbegaafddegids



IG @ adivandenbrande

Tijdens de herfstvakantie is er een toffe editie van 'Avontuur in Zweden!' 
Deze editie is speciaal voor gezinnen met hoogbegaafde pubers. 
Floor van Minovo (orthopedagoog en gedragswetenschapper) zal zorgen voor workshops en Christianne en Axel voor toffe activiteiten die je alleen in Zweden kan beleven. Niets moet, alles mag!
Misschien zie je zelfs het noorderlicht!
Check voor mee info: www.avontuurinzweden.nl 

Een digitale fooi geven? Ga naar www.fooienpod.com