Przemek Górczyk Podcast

#232 Jak Być Tu i Teraz? Przepełnione Szpitale Psychiatryczne, Samobójstwa - dr Paweł Atroszko

November 30, 2023 Przemek Górczyk Season 1 Episode 232
Przemek Górczyk Podcast
#232 Jak Być Tu i Teraz? Przepełnione Szpitale Psychiatryczne, Samobójstwa - dr Paweł Atroszko
Show Notes

Twoja Marka x Przemek Górczyk Podcast? Śmiało pisz na maila: dropuje@gmail.com. Razem wymyślimy coś fajnego. Co dwie głowy, to nie jedna. :)

Dodatkowe materiały znajdziesz tutaj: https://www.instagram.com/przemekgorczyk/

🎬 🗣️ Oglądaj i komentuj na YouTube: https://youtu.be/DG4A0QnFiDk

Doktor, adiunkt w Zakładzie Psychometrii i Statystyki w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Gdańskiego. Jego praca naukowa i inicjatywy związane z wdrażaniem jej wyników w praktyce koncentrują się na zjawisku uzależnienia od pracy i jego wczesnej formy w postaci uzależnienia od uczenia się wśród uczniów i studentów. 


W szerszej perspektywie specjalizuje się w psychologii uzależnień behawioralnych, psychologii zdrowia i edukacji, metodologii badań, psychometrii i statystyce. Zajmuje się także tematyką treningu uważności (mindfulness), zwłaszcza z perspektywy jego pozytywnych efektów dla samoregulacji emocjonalnej i behawioralnej. Od 2016 roku prowadzi zajęcia z tego zakresu na Uniwersytecie Gdańskim. Jest opiekunem Koła Badań Psychologicznych "Experior".

Linki:
Publikacje naukowe: https://www.researchgate.net/profile/Pawel-Atroszko
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/pawe%C5%82-atroszko
Profil naukowy UG: https://repozytorium.bg.ug.edu.pl/info/author/UOG19f623318d444ed096cf9bdbbe842cfc/Profil%2Bosoby%2B%25E2%2580%2593%2BPawe%25C5%2582%2BAtroszko%2B%25E2%2580%2593%2BUniwersytet%2BGda%25C5%2584ski

----------

Zapraszamy do udziału w badaniu dotyczącym postaw wobec pracy oraz ich związków ze zdrowiem i funkcjonowaniem w pracy i poza nią.

Jednym z jego celów jest zrozumienie dynamiki rozwoju uzależnienia od pracy, a w szczególności uzyskanie pogłębionej wiedzy na temat potencjalnego negatywnego wpływu tego uzależnienia na zdrowie, funkcjonowanie i produktywność. Badanie składa się z czterech pomiarów wykonywanych co około trzy miesiące.

Spośród wszystkich osób, które wezmą udział we wszystkich pomiarach, zostanie wylosowanych 50 kart podarunkowych do Allegro o wartości 200 zł każda. Każda z tych osób otrzyma również podsumowanie swoich wyników i materiały związane z radzeniem sobie ze stresem.

Badanie potrwa do końca grudnia 2023 roku.

Link do badania: https://experior.limesurvey.net/152274?lang=pl