
Wat Ouders Willen Weten
Wat Ouders Willen Weten is de podcast voor ouders over ouderschap, opvoeden, werk, gezin en meer. Marjet Winsemius van Stichting Voor Werkende Ouders en presentator Nicolaas Duin ontvangen elke week een expert die zijn of haar Top 5 Tips geeft aan ouders. Check ook de website Wat Ouders Willen Weten, de startpagina voor ouders, voor nog meer tips.
Wat Ouders Willen Weten
De eerste 1000 dagen en de preconceptiefase met Eric Steegers
•
Marjet Winsemius
•
Season 1
•
Episode 12
Eric Steegers is afdelingshoofd Verloskunde & Gynaecologie aan het Erasmus MC. Hij schreef met Anjo Geluk het boek 'Vóórdat je zwanger wordt. Wat vrouwen en mannen moeten weten".
De eerste 1.000 dagen zijn essentieel voor het verdere verloop van je leven, maar Eric stelt dat ook de periode daarvoor er echt toe doet. De 'pre conceptie' fase. Waarom? En wat kun je zelf doen? Daarover gaan Nicolaas Duin en Marjet Winsemius in gesprek met Eric Steegers, op zijn werkkamer in Rotterdam.
Websites die in deze episode worden genoemd:
zwangerwijzer.nl
slimmerzwanger.nl
nibud.nl
geldfit.nl
wijzeringeldzaken.nl