
Piemels en Poesjes
Daphne en Yves praten over alles wat met seksualiteit, seks, intimiteit, piemels en poesjes te maken heeft. De een een vroedvrouw met meer dan 1000 bevallingen op haar naam, medeoprichter van de beroepsvereniging voor integrale bekkentherapie (IPT), de ander een jurist turned into een tantrisch gigolo turned into een seks- en intimiteitscoach. Beiden met een sterke mening en een heleboel ervaring met piemels en poesjes, die met veel humor en wijsheid op een zeer ontwapenende maar soms ook shockerende manier thema's aansnijden waar het in de seksualiteit werkelijk om gaat. Wil je met ons je eigen ervaringen delen, heb je vragen, of wellicht verzoekjes waar je ons graag eens over hoort praten, dan kan je een mailtje sturen naar piemelsenpoesjes@gmail.com.
Waar kun je ons vinden?
Website Yves: www.yvesbonroy.com
Website Daphne: www.danacentrum.nl
Volg ons ook op social media:
Instagram: https://www.instagram.com/yvesbonroy/
Facebook: https://www.facebook.com/yvesbonroy
Piemels en Poesjes
44. Onzekerheid tijdens seks
Onzeker tijdens seks. Het overkomt ons allemaal.
Yves heeft er momenteel last van tijdens zijn vrijpartijen met Daphne. Door een recente schouderoperatie kan hij zijn arm niet goed gebruiken en heeft hij pijnscheuten tijdens seks. En probeer dan maar eens in ‘de flow’ te blijven. Een keertje is niet erg. Maar het is een patroon geworden…
En ondanks dat Yves zijn mannelijke cliënten leert hoe ze hun onzekerheid in de slaapkamer juist kunnen benutten om fijnere seks te hebben, is hij zelf nu ook een paar keer vastgelopen.
Meteen na de opname van de vorige aflevering - eigenlijk de prequel van deze aflevering - hebben Daphne en Yves weer gevreeën. Even leken ze van een koude kermis thuis te komen. Maar uiteindelijk was er een doorbraak. Het gevolg: weer fijne seks, en prachtige inzichten.
Luister naar weer een bijzondere aflevering waarin Daphne en Yves delen over deze bijzondere vrijpartij, waar Yves weer zijn vertrouwen terug vindt in zijn lijf, en hij opnieuw ontdekt wat Daphne écht heel fijn vindt tijdens seks.
Wil je met ons je eigen ervaringen delen, heb je vragen, of wellicht verzoekjes waar je ons graag eens over hoort praten, dan kan je een mailtje sturen naar piemelsenpoesjes@gmail.com. En als je dit leuk vindt: vergeet ons niet een goede rating te geven op het platform waar je naar ons luistert!
Voor meer informatie over Yves, seks- en intimiteitschoaching en de koppelcursus "De Intieme Reis", klik hier. Volg Yves op Instagram hier.
Voor meer informatie over Daphne, Integral Pelvic Therapy en holistische verloskunde, kijk op: www.danacentrum.nl.