Positieve Impact Podcast
Bij "PIP" luister je elke week naar inspirerende gasten die de wereld om zich heen een stukje beter proberen te maken: Een podcast voor iedereen die geïnteresseerd is in doing good!
Sandy neemt je om de week op dinsdag mee in een nieuwe aflevering waar ze een ondernemer, beleidsmaker of expert interviewt. Met wat humor en de beste bedoelingen proberen we jou (en wie je dwingt mee te luisteren) te activeren om je omgeving nèt dat belangrijke stukje beter te maken!
Voor vragen, opmerkingen of suggesties kun je ons mailen op podcast@positieveimpact.nu
Positieve Impact Podcast
Rijk land, maar lege borden? (Robin Koek, Public Food)
Use Left/Right to seek, Home/End to jump to start or end. Hold shift to jump forward or backward.
In deze aflevering spreken we met Robin Koek van Public Food. We gaan in op wat er mis gaat in ons voedselsysteem. Want één op de zeven mensen in Nederland leeft met voedselonzekerheid. Hoe zorgen initiatieven als Public Food en Mensa Mensa dat daar verandering in komt. En gezond voedsel voor iedereen bereikbaar wordt. Leuk dat je luistert!
-----------Belangrijke links-------------
Deze podcast liever kijken dan luisteren? Check ons dan op YouTube:
https://www.youtube.com/@positieveimpactpodcast
Nooit meer iets missen over De Positieve Impact Podcast? Volg ons op Instagram:
https://www.instagram.com/stichtingpositieveimpact
Feedback, vragen en suggesties kun je mailen naar podcast@positieveimpact.nu