BLOEIEN IN DE BAGGER
Een serie afleveringen naar Yoyo's gelijknamige boek, dat gaat over bewustwording, zelfontplooiing en levenskunst. In deze serie is Yoyo in gesprek met mensen die wegen zoeken en vinden om hun passie te leven. Thema's die worden belicht zijn o.a. levensdrift, seks, emoties, ego, ambitie, (on)macht, relaties, liefde, jaloezie, zuivere communicatie, (non-)dualiteit, wijsheid, heel-/éénwording en doodgaan. In Yoyo's Mysterieschool in Arnhem ontdekken mensen van alle leeftijden hoe je de 'shit' van de wereld kunt transformeren tot liefde en hoe je ongeacht de omstandigheden tot bloei kunt komen vanuit je essentie. Informatie vind je op www.yoyo.nl.
BLOEIEN IN DE BAGGER
Verslaving als leermeester bij de innerlijke reis: Frits Opdam
•
Yoyo
•
Episode 4
Use Left/Right to seek, Home/End to jump to start or end. Hold shift to jump forward or backward.
Frits bereisde de hele wereld als tour-operator voor avontuurlijke reizen. Later reisde hij ook naar binnen, op zoek naar de antwoorden op existentiële vragen.
Zijn gokverslaving bleek zijn ultieme leermeester. Nu begeleidt hij anderen bij hun zoektocht naar zichzelf en helpt hij verslaafden begrijpen waar hun verslaving vandaan komt en wat zij eraan kunnen doen – als het verzadigingspunt is bereikt.
Muziek: 'The Cradle of your Soul'.
Met dank aan Lemon Music Studio
Zie voor achtergrondinformatie https://www.yoyo.nl/.