FURT NIEČO S PENIAZMI

#63 Podvod Eaconomy sa rozdelilo, dnes sa volajú IQONIC a NOA

Frantisek Michalovich

Eaconomy sa po odmlde vrátilo, no tento raz zmenili názvy a tvária sa že sú niečo nové, pričom je to ten istý podvod ako predtým...dnes sa volajú IQONIC a NOA, fungujú separátne, ale idea je tá istá. 

Hovoriť o vzdelávaní v oblasti tradingu, pričom to je len zámienka. Skutočný zámer je nábor nových platiacich členov, ktorí budú robiť to isté - hladať ďalších platiacich členov, čím majú veľa podobností s ponzi-schémou. 

MONEYFEST 2025

16.10.2025

Bratislava: Národný futbalový štadión (Slovan Bratislava)

Vstupenky sú už v predpredaji!

konferenciamoneyfest.sk

Support the show

Disclaimer: Obsah všetkých mojich videí slúži len na informačné účely a nepredstavuje investičné ani finančné poradenstvo. A nezabudnite - investovanie predstavuje riziko, ktorému treba rozumieť a poznať svoj rizikový profil. Podobnosť s akoukoľvek osobou, subjektom alebo firmou je čisto náhodná. Obsah je fiktívny a slúži len na ilustračné účely.

:)

Sledujte môj Instagram a tiktok pod profilom furtnieco_speniazmi :)

#furtnieco

People on this episode

Podcasts we love

Check out these other fine podcasts recommended by us, not an algorithm.

BMT Business Money Talks Artwork

BMT Business Money Talks

Martin Babocky & Frantisek Michalovich