
Wielerpodcast: De koffiestop
Wielerpodcast: De koffiestop
EP 38: Laurens Huys
Dag beste luisteraars, welkom bij een nieuwe aflevering van wielerpodcast de koffiestop.
Als de laatste renners van Parijs naar Tours gereden zijn en we de vittoria corsa’s inruilen voor de rhino’s en de griffo’s, dan weet je dat het wegseizoen erop zit. Pogacar bewees dat hij nog steeds de grootste is, Florian Vermeersch gravelde naar een zilveren WK-medaille en een jonge Brit, zaagt nu al aan de poten van tijdritkoning Remco Evenepoel.
Terugblikken op dit wonderbaarlijk seizoen doen we vandaag vanuit Buggenhout. Onze gast van vandaag behoort tot het blik belgische klimtalenten dat enkele jaren geleden werd opengetrokken. Bij de beloften reed hij nog voor het Lotto Soudal development team, maar na enkele knappe ereplaatsen in de vredeskoers, Tour of South Bohemia en de Vallé d’aosta tekende hij in 2020 als prof voor Bingoal Wallonie Bruxelles.
Na 2 jaar wisselde hij de fluo brigade voor de troepen van Hilaire Vanderschueren. In de trui van Intermarché Circus Wanty reed hij dit jaar zijn eerste grote ronde met de giro d’italia. Onlangs maakte hij bekend dat hij komend seizoen de overstap zal maken naar het Franse Arkea Samsic.
Welkom Laurens Huys!