Tim Fransen FM

[Boek] Brieven aan Koos IV – Nietzsche's gevaarlijke ideaal

Tim Fransen

Dit is deel vier van een minireeks waarin ik voorlees uit mijn boek 'Brieven aan Koos – Avonturen van een zolderkamerfilosoof'. In deze aflevering de brief uit Turijn, de stad waar filosoof Friedrich Nietzsche uiteindelijk ten prooi viel aan de waanzin. Ook wandel ik – met grootse verwachtingen – in de Zwitserse bergen op de plek waar Nietzsche zijn grootste inzicht kreeg. Hopelijk beleven jullie er plezier aan.

De pers over Brieven aan Koos:

‘Zeer origineel boek! Tim Fransen is op papier nog wijzer en grappiger dan op de planken.’ Adriaan van Dis

‘Leerzaam, herkenbaar en ontroerend. Als Brieven aan Koos een studie was, is Tim Fransen cum laude geslaagd.’ AD ★★★★

‘Filosoferen met Tim Fransen voelt zinvol en is erg geestig.’ – De Standaard ★★★★ 

Mijn boek 'In onze tijd. Leven in het Calamiteitperk'  won onlangs de Socratesbeker 2025, de prijs voor het beste Nederlandstalige filosofieboek. Je kunt het hier bestellen:

https://www.boekenwereld.com/tim-fransen-in-onze-tijd-9789021342603

Als je het via deze link bestelt, gaat de helft van de opbrengst naar Stichting Protect Ukraine. (Uiteraard is het boek ook in de boekwinkel verkrijgbaar.)