BrandBabes by BusinessBestie

#6 FounderFluencer: het succes van 2023

Jessica De Block Season 1 Episode 6

Het wordt het jaar van de FounderFluencer. Mijns inziens 1 van de beste manieren om je bedrijf te promoten vanaf dit jaar..

Volg me zeker op @businessbestie.be & @jessicadeblock

BrandBroadcast ontvangen? Businessbestie.ck.page/nieuwsbrief

Wachtlijst van de Legendary Brand Lab nodig? Businessbestie.ck.page/lbl

De 𝐋𝐞𝐠𝐞𝐧𝐝𝐚𝐫𝐲 𝐁𝐫𝐚𝐧𝐝 𝐋𝐚𝐛 (12 weken traject) opent binnenkort (eindelijk) weer de deuren en geloof mij: dit wil je niet missen. Enkel mensen op de wachtlijst krijgen de pre order korting + bonuspakket. De pre-order opent op 17 juli om 12u STIPT.

👉 Zet je NU op de wachtlijst, stuur mij een berichtje met daarin 𝗟𝗘𝗚𝗘𝗡𝗗 of klik hier en bouw het Legendary brand waar je altijd al van droomde.

📱 Vind Business Bestie op @businessbestie.be & @jessicadeblock

📅 Wil je graag de content kalender downloaden? Die vind je hier: https://businessbestie.ck.page/contentkalender

📹 Wil je graag de aflevering liever bekijken via YouTube? Dat kan via hier: https://www.youtube.com/@BrandBabesbyBusinessBestie

💓 Liever een product van Antwerp Avenue aanschaffen? Ga dan naar www.antwerpavenue.com