Mammabrønsj - med Irene og Linnca
Irene er styrer i Solbakkeparken barnehage i Halden og Linnca er styrer i Hjørgunn barnehage i Fredrikstad. Begge barnehagene er tilknyttet Barnehagenett. Begge har jobbet med barn i mange år, og er i tillegg forholdsvis ferske foreldre selv. I denne podcasten har de lyst til å dele ting vedrørende graviditet, fødsler og livet med barn, også de tingene som sjeldent snakkes om.
Mammabrønsj - med Irene og Linnca
Engasjerte foreldre, fordi barna våre trenger det
•
Barnehagenett
•
Season 3
•
Episode 3
Barna våre trenger engasjerte foreldre. Men hva betyr det egentlig å være engasjert? Og trenger alle å ta hovedansvar? Det er flere måter å engasjere seg på - dette kan du høre mer om i ukens episode.
Abonner på Mammabrønsj på Youtube eller der du hører på podcast.
Kom gjerne med innspill til hva du vil høre om. Du finner Barnehagenett på websiden barnehagenett.no og de fleste sosiale kanaler.
@barnehagenett - Instagram, Facebook, TikTok, Youtube