Gewoon Doen: Ondernemersradio voor en door ondernemers met FastForwardAmy

Digitaal Product Dag #1: waarom elke ondernemer digitale producten moet overwegen

Amy Vandeputte

In deze korte podcastreeks ontdek je waarom ik als ondernemer zo'n fan ben van online producten en hoe jij ze kan inzetten om jouw bedrijf te groeien.

Weet je niet met welk product te starten? Download mijn Digital Product Sheet om de beste keuze voor jou te maken: fastforwardamy.com/productsheet

Weet je niet waar je moet starten? Doe mee aan mijn 21-dagen challenge waarin ik je help om je eerste €1000 aan online inkomsten op te zetten. Ontdek alle info op fastforwardamy.com/onlinebusinessclub.

Ik organiseer op donderdag 19 juni de tweede versie van het Imperfect Event! Een live event speciaal voor ondernemers zoals jij, boordevol inspiratie en inzichten om jouw online content naar het volgende niveau te tillen. Koop snel je ticket, want per 100 verkochte tickets gaat de prijs omhoog. Registreer je snel op fastforwardamy.com/event.

Schrijf je in voor mijn ondernemersnieuwsbrief en groei je onderneming met actiegerichte tools en hulpmiddelen, zoals podcastafleveringen, werkboeken en masterclasses: fastforwardamy.com/eigenbaas