Gewoon Doen: Ondernemersradio voor en door ondernemers met FastForwardAmy

De reden waarom je sales posts niks opleveren

Amy Vandeputte

Use Left/Right to seek, Home/End to jump to start or end. Hold shift to jump forward or backward.

0:00 | 9:03

Je werkt keihard aan je content, maar de sales blijven uit? In deze aflevering ontdek je waarom je contentstrategie misschien voelt als een pot spaghetti tegen de muur smijten. 

Ik leg uit hoe je stopt met random posten, zodat je niet alleen nieuwe volgers aantrekt, maar ze ook opwarmt tot kopers. Deze aflevering is perfect voor drukbezette ondernemers die willen groeien zonder zichzelf uit te putten.

Dit fragment kwam uit een coaching sessie van de Authority Accelerator. Wil jij consistent online succes boeken zonder meer uren te werken? Dan is de Authority Accelerator iets voor jou! Schrijf je in voor de wachtlijst en ontvang als eerste toegang tot de volgende ronde: fastforwardamy.com/acceleratorwachtlijst

Voel je dat je klaar bent om serieuzer werk te maken van je business en denk je aan coaching, maar twijfel je wat bij je past? Boek een gratis intake call via https://www.fastforwardamy.com/intake en we kijken samen eerlijk naar jouw volgende stap.

Schrijf je in voor mijn ondernemersnieuwsbrief en groei je onderneming met actiegerichte tools en hulpmiddelen, zoals podcastafleveringen, werkboeken en masterclasses: fastforwardamy.com/eigenbaas

Instagram: @eigenbaas en @fastforwardamy
YouTube:  @GewoonDoenOndernemersradio en @FastForwardAmy