Gewoon Doen: Ondernemersradio voor en door ondernemers met FastForwardAmy
Ondernemen is niet gemakkelijk, maar wel simpel. In deze Nederlandstalige afleveringen onder het mom van de ondernemersradio neemt Amy Vandeputte van FastForwardAmy en Alfavrouwen je mee in interviews met mede-ondernemers, maar ook in korte afleveringen waarin zij concrete tips en oefeningen geeft om jouw bedrijf naar het volgende niveau te tillen. Wil jij meer weten over het reilen en zeilen van een bedrijf? Dan is de ondernemersradio helemaal jouw ding. Veel luisterplezier!
Gewoon Doen: Ondernemersradio voor en door ondernemers met FastForwardAmy
De IKEA-Strategie: waarom je een tiered productaanbod nodig hebt
In deze aflevering leer je waarom het belangrijk is om verschillende prijsniveaus aan te bieden naargelang je klant groeit in ervaring, ambitie of budget.
Ik leg uit hoe ik mijn eigen Bronze-Silver-Gold structuur heeft opgebouwd, waarom perceived value cruciaal is, en hoe je klanten helpen doorstromen zorgt voor meer omzet én betere service.
Perfect voor coaches en ondernemers die werken met verschillende klanttypes of overwegen een tiered aanbod op te zetten.
Wil jij in 1 dag samen bepalen welke producten je volgend jaar verkoopt, én jouw hele 2026 marketing- en sales strategie uitplannen ? Mis dan zeker mijn '100K in 2026' Virtuele Live Coaching Dag in december niet: fastforwardamy.com/100kin2026. Speciaal voor Black Friday aan 1% van de normale prijs!
Ik hoor het zooooveel, ondernemers die wel ‘iets digitaals’ willen verkopen, maar niet weten wat. Daarom organiseer ik een gratis workshop, waarin jij in 90 minuten ontdekt hoe je een verkoopklaar digitaal product bedenkt én lanceert. Kies jouw tijdsslot via fastforwardamy.com/geenidee
Schrijf je in voor mijn ondernemersnieuwsbrief en groei je onderneming met actiegerichte tools en hulpmiddelen, zoals podcastafleveringen, werkboeken en masterclasses: fastforwardamy.com/eigenbaas
Instagram: @eigenbaas en @fastforwardamy
YouTube: @GewoonDoenOndernemersradio @FastForwardAmy