Gewoon Doen: Ondernemersradio voor en door ondernemers met FastForwardAmy

Stop met van gedacht te veranderen + bouw autoriteit op lange termijn: Live business case met Nathalie van @2thepinkside

Amy Vandeputte

Je voelt dat je business wringt. Niet omdat het slecht loopt, maar omdat jij aan het veranderen bent. Je twijfelt over je doelgroep, je content, je taal, je platform. En plots denk je dat je alles moet omgooien.

In deze live business case praat ik met Nathalie van @2thepinkside over autoriteit opbouwen, structuur aanbrengen in je bedrijf en waarom long-form content zo’n sterke hefboom is voor vertrouwen en sales. Ik deel ook heel eerlijk mijn eigen fases, fouten en keuzes van de afgelopen jaren, van podcasts tot YouTube, van Nederlands versus Engels, en van geven tot opnieuw durven verkopen.

Dit is een aflevering voor ondernemers die voelen dat hun volgende groeifase vraagt om meer focus, structuur en leiderschap.

Wil je in 1 dag scherp krijgen hoe jij in 2026 richting €100K omzet groeit, met een helder aanbod en een realistisch plan? Dan is mijn ‘100K in 2026’ coaching dag voor jou. Meer info via fastforwardamy.com/100kin2026.

Ik hoor het zooooveel, ondernemers die wel ‘iets digitaals’ willen verkopen, maar niet weten wat. Daarom organiseer ik een gratis workshop, waarin jij in 90 minuten ontdekt hoe je een verkoopklaar digitaal product bedenkt én lanceert. Kies jouw tijdsslot via fastforwardamy.com/geenidee

Schrijf je in voor mijn ondernemersnieuwsbrief en groei je onderneming met actiegerichte tools en hulpmiddelen, zoals podcastafleveringen, werkboeken en masterclasses: fastforwardamy.com/eigenbaas

Instagram: @eigenbaas en @fastforwardamy
YouTube: @GewoonDoenOndernemersradio @FastForwardAmy