Gewoon Doen: Ondernemersradio voor en door ondernemers met FastForwardAmy
Ondernemen is niet gemakkelijk, maar wel simpel. In deze Nederlandstalige afleveringen onder het mom van de ondernemersradio neemt Amy Vandeputte van FastForwardAmy en Alfavrouwen je mee in interviews met mede-ondernemers, maar ook in korte afleveringen waarin zij concrete tips en oefeningen geeft om jouw bedrijf naar het volgende niveau te tillen. Wil jij meer weten over het reilen en zeilen van een bedrijf? Dan is de ondernemersradio helemaal jouw ding. Veel luisterplezier!
Gewoon Doen: Ondernemersradio voor en door ondernemers met FastForwardAmy
Deze fout maakt bijna elke ondernemer met hun content
Use Left/Right to seek, Home/End to jump to start or end. Hold shift to jump forward or backward.
Je bent druk, je geeft alles voor je klanten en op het einde van de dag probeer je nog snel iets te posten. Maar je marketing voelt geforceerd en je sales blijven uit.
Op zo'n punt is strategie meestal je probleem niet, maar wanneer en hoe je jouw content maakte.
In deze aflevering vertel ik hoe ik dat heb aangepakt!
PS Wil je stoppen met posten zonder resultaat? Met mijn gloednieuwe Followed cursus groei je in 30 minuten per dag op Instagram. Je weet exact wat werkt én hoe je het volhoudt, met de hulp van AI! Ontdek 'm op fastforwardamy.com/getfollowed.
Schrijf je in voor mijn ondernemersnieuwsbrief en groei je onderneming met actiegerichte tools en hulpmiddelen, zoals podcastafleveringen, werkboeken en masterclasses: fastforwardamy.com/eigenbaas
Instagram: @eigenbaas en @fastforwardamy
YouTube: @GewoonDoenOndernemersradio en @FastForwardAmy