Homolobbyen – Dine homovenner i øret
Jon Reidar og John Trygve er to smålubne, homofile menn i førtiåra på Tøyen. De er dine homovenner i øret, i denne podkasten om homolivet.
Homolobbyen – Dine homovenner i øret
Kjapt tilbake: Ny jobb, reisebrev og lytterspørsmål
•
Jon Reidar Øyan | John Trygve Tollefsen
•
Season 1
•
Episode 25
Use Left/Right to seek, Home/End to jump to start or end. Hold shift to jump forward or backward.
Homolobbyens er endelig tilbake etter en unormalt lang pause. Men det er fordi gutta har vært så opptatte: Jon Reidar har fått jobb og har blitt sjef for landsmoderen. John Trygve har vært i Berlin og møtt fansen.
Lytterne får sette sitt preg på denne episoden. Vi har fått et reisebrev fra Sitges og får svar på spørsmålet: "Er det mulig å reise dit i slutten av oktober?"
Men vi svarer også på lytternes spørsmål, som:
- Hvordan hadde Makta vært om det var en homoserie?
- Hvorfor drikker dere så mye?
- Snakker homoer på en spesiell måte?
Sponset av Hurdalsjøen Hotell og Spa
- Nyt feriefølelsen nært Gardermoen og bare en drøy time fra Oslo. Hurdalsjøen Hotell og Spa har idyllisk beliggenhet med strandlinje.
- La batteriene på spa, og nyt et hotell med eget mikrobryggeri, vinkjeller og koselig à la carte restaurant. Mange typer unike egenproduserte tørsteslukkere.
- Homolobbyens lyttere får 15 % rabatt på gjeldende rompriser, alle helger i 2026. Bestill på https://hurdalsjoen.no/ og bruk kode Lobbyen15
Vær en ekstra god homolobbyist:
- Besøk homolobbyen.no og send anonymt spørsmål eller dilemma vi kan diskutere.
- Følg oss på instagram @homolobbyenpodkast
- Hjelp Homolobbyen å bygge videre - støtte kan vippses til #833623