
Rock 'n Rafelranden
Twee buurmannen zoeken de rafelranden van de muziek op. Ze blikken terug op de muziekweek, bespreken een LP die je zeker moet meenemen naar een onbewoond eiland, geven een inkijkje in hun Spotify afspeellijsten en proberen de generatiekloof met hun kinderen te overbruggen. En misschien is er ook nog tijd voor een surprise!
Rock 'n Rafelranden
Afl.15 met smartlappen en de rocksterren in de tienerkamer van Chris
De buurmannen bereiden zich voor op het smartlappenfestival in Utrecht met o.a. Sophie Straat en de Zangeres Zonder Naam. Rick neemt zelfs de gitaar ter hand om de schoonheid van deze muziek te illustreren. En terug in de tijd naar de tienerkamer van Chris in de jaren 70, waar de LP hoezen van Roxy Music en posters met Dylan en Lennon stille getuigen waren van zijn bezigheden.
Luister naar de muziek uit deze aflevering op Spotify.
Lees hier over de dames op de LP hoezen van Roxy Music. Nog meer over Roxy Music (1e Lp), For Your Pleasure (2e LP), Stranded (3e LP) en Country Life (4e LP).
Bedankt voor het luisteren!
Kijk ook op Facebook en op Instagram
Voor vragen of opmerkingen kan je ons mailen: rocknrafelranden@gmail.com