Elsden de Podcast

Verslaving en Emotie

Elsden training Season 1 Episode 4

Zijn 'Verslaafden' gewetenloos of is er juist een samenhang tussen verslaving en omgaan met emoties? Veroorzaken emoties verslaving of brengt de omgang met emoties juist mensen in Herstel? In deze aflevering leggen Meino en Koos in begrijpelijke taal  de samenhang tussen Verslaving en Emotie uit. 

Volg je ons ook al op instagram? elsden_podcast.

Wij 'maken graag Kennis' met jouw organisatie. Elsden training denkt en werkt ruim tien jaar mee met organisaties. Iedere werknemer die in contact is met een cliënt kan leren in werken en omgang met middelengebruik en verslaving. Samen met jou werken we aan het vergroten van begrip van gedrag en effectieve handelingsbekwaamheid.
https://elsden.nl


Meer weten over de scholingen van Elsden training? Volg de agenda van Elsden training . Voor advies over scholing en incompany scholing is Elsden bereikbaar op 036-7370398 of info@elsden.nl.
https://elsden.nl/agenda