
Elsden de Podcast
In Nederland hebben naar schatting ruim twee miljoen mensen te maken met verslaving. Over verslaving is veel te leren. Hoe ontstaat het, wat is Herstel en welke andere stoornissen tref je vaak aan naast verslaving? Wat dien je als hulpverlener te weten en te doen? Meino de Vries is opleider in de verslavingszorg en behandelaar. Koos van Plateringen is ervaringsdeskundige. In Elsden de Podcast praten Meino en Koos over Verslaving en aanverwante stoornissen bij verslaving.
Elsden de Podcast
Gedragsverandering en Verslaving
Gedragsverandering is het proces wat volgt op het besluit om niet langer met (of in) gebruik te willen leven. Wanneer iemand hiervoor kiest lijkt het helder wat ze niet meer moeten doen en wat ze beter wel kunnen doen. Het klinkt best simpel. Maar wat laat een mens nu veranderen en welke doelen en levensgebieden zijn hierin van belang? Is het mogelijk om levensbehoeften te vervullen wanneer iemand loskomt van verslaving? Wat zijn deze behoeften en zijn ze dan anders dan wanneer iemand nog in gebruik is? Koos en Meino praten over gedragsverandering. Blijkbaar is het minder simpel dan 'gewoon niet meer doen', Luister je mee?
Volg je ons ook al op instagram? elsden_podcast.
Wij 'maken graag Kennis' met jouw organisatie. Elsden training denkt en werkt ruim tien jaar mee met organisaties. Iedere werknemer die in contact is met een cliënt kan leren in werken en omgang met middelengebruik en verslaving. Samen met jou werken we aan het vergroten van begrip van gedrag en effectieve handelingsbekwaamheid.
https://elsden.nl
Meer weten over de scholingen van Elsden training? Volg de agenda van Elsden training . Voor advies over scholing en incompany scholing is Elsden bereikbaar op 036-7370398 of info@elsden.nl.
https://elsden.nl/agenda