%20(1).jpg)
Mannen Met Meisjes
In deze podcast bespreken wij, Joost, Tale en Robin, elke 2 weken aan de keukentafel met een lekker biertje hoe het is om dochters te hebben, vanuit het oogpunt van de man. Dit zullen wij doen door elke aflevering via een hoofdonderwerp verschillende stellingen te bespreken, om te zien wat ieders ervaringen zijn.
Nieuwe afleveringen worden op dinsdag gepubliceerd.
Mannen Met Meisjes
Wat te doen tegen verwende kinderen tijdens de feestdagen?
We zijn er weer. Na een tijdje weg te zijn, zijn wij weer terug met alweer de 7de aflevering van seizoen 2. Met Sinterklaas die weer uit het land is en Halloween en St Maarten achter de rug, gaan wij eens kijken hoe het was met kinderen en wat te doen tegen teveel cadeaus en snoep.
Bedankt voor het luisteren van onze podcast. Abonneer je op onze podcast, volg ons op TikTok, Instagram en YouTube, doe duimpje omhoog, like-je en laat het ons weten als wij iets niet benoemd hebben of als jij leuke onderwerpen weet voor een volgende podcast. Tot volgende keer!