Mannen Met Meisjes

Van barbietaart tot paniekmoment

Tale, Robin en Joost

Nieuw seizoen, nieuwe kansen. We hebben het format iets aangepast, waarbij wij gaan kijken naar standaard dingen in het leven met het hebben van een kind, denk aan hoe onze ochtendroutines er nu uit zien, maar kan ook groter zoals hoe het is om naar speeltuinen danwel attractieparken te gaan met onze kinderen. 

Daarnaast starten we elke aflevering even met een klein mijlpaaltje van de week, om te zien hoe iedereen z'n week is gegaan en of er nog dingen zijn gebeurt die het noemen waard zijn.

Deze keer hebben we het over verjaardagen. Hoe overleven we die en bij welke leeftijd begin je vriendjes en vriendinnetjes uit te nodigen? En wat gaan we dan doen?

Bedankt voor het luisteren van onze podcast. Abonneer je op onze podcast, volg ons op TikTok, Instagram en YouTube, doe duimpje omhoog, like-je en laat het ons weten als wij iets niet benoemd hebben of als jij leuke onderwerpen weet voor een volgende podcast. Tot volgende keer!

People on this episode