
De Carend Podcast
Welkom bij de palliatieve podcast van Carend!
Deze podcastserie heeft verschillende seizoenen. In het eerste seizoen bespraken we 'Van begin tot einde', de weg die patiënten en hun naasten afleggen van slecht nieuws gesprek tot na de dood. In het tweede seizoen lag de nadruk op zingeving. Het derde seizoen gaat over 'Het verlichten van klachten'.
Wil je meer informatie over Carend? Bezoek de website: https://carend.nl/
Of volg één van onze webinars: https://carend.nl/webinars
Geef onze podcast een review en stel je vragen of geef ons feedback via podcast@carend.nl. Bedankt voor het luisteren!
De Carend Podcast
Luisterverhaal: Ruimte-innemend proces (Gertien Koster)
Deze podcast is mede mogelijk gemaakt dankzij het Nationaal Programma Palliatieve Zorg II.
Met de winter in aantocht en de feestdagen dichtbij hebben we een serie luisterverhalen opgenomen. Onze columnisten zullen hun best gelezen column voorlezen en na afloop vertellen wat hun verhaal voor hen betekent en welke boodschap zij mee willen geven.
In deze aflevering delen we de column van Gertien Koster, van oorsprong maatschappelijk werker. Zij vertelt over de palliatieve fase van haar man, Martin.
Wil jij ook jouw verhaal met onze redactie delen? Graag!
Alle verhalen worden met aandacht gelezen en wanneer we besluiten het verhaal te plaatsen wordt het vooraf geredigeerd. Voor columns houden we een lengte aan van 500 woorden, verder is het verhaal geschreven in de ik-vorm en tegenwoordige tijd. Je kunt jouw verhaal mailen naar redactie@carend.nl
Kun jij wel wat hulp en inspiratie gebruiken bij het schrijven? Kijk dan het webinar hier