
OMMETOER PODCAST
Welkom op de ommetoer podcast. In deze podcast hebben we het over hoe je stevig kunt blijven staan in de wilde rit die het ondernemerschap is.
Ontdek hier hoe de support van een community van like-minded ondernemers en waardengedreven ondernemen ook jouw geheime wapens voor een succesvolle carrière en een deugddoend leven kunnen worden.
OMMETOER PODCAST
#22 Koen De Leeuw (Element X Travel) — over avontuur als spiegel voor ondernemerschap
🎙️ Over avontuur als weg in ondernemerschap
Wat als je jezelf een keer écht zou droppen in het onbekende — midden in de woestijn, zonder comfort, zonder wifi, zonder plan B? In deze eerste aflevering van het nieuwe seizoen praat ik met gids en ondernemer Koen De Leeuw, bekend van De Expeditie, over wat ondernemen en avontuur met elkaar gemeen hebben.
We hebben het over:
🧭 hoe je blijft staan als leider, ook als het lastig wordt
🎒 waarom goede voorbereiding het halve werk is (maar nooit alles)
🔥 het ego loslaten, je team leren dragen, én het vuur in jezelf weer aanwakkeren
🌿 hoe de natuur je altijd terugbrengt naar wie je écht bent
En ja — ook over pleasen, perfectionisme, zelfzorg, en hoe zot lastig het soms is om niet alles zelf te willen doen.
✨ Dit gesprek is een pleidooi voor moed, voor loslaten, en voor het leven wat meer als expeditie zien.
👉 Zelf ook eens op expeditie? Neem hier een kijkje 👀
👌 Of kom je eens langs op een van onze selfcare try-outs in Brugge of Gent? Boek je plekje hier
🤌 Meer zelfzorg & community inspiratie? Volg ons op instagram: @ommetoer