Cup Of Grace Podcast

Opening Seizoen 2 – Ware Intimiteit Met God de Vader (Mijn persoonlijke getuigenis)

Gregory & Latoya Season 2 Episode 1

Use Left/Right to seek, Home/End to jump to start or end. Hold shift to jump forward or backward.

0:00 | 1:21:39

In deze eerste aflevering van seizoen 2 deel ik mijn persoonlijke reis van woestijn naar herstelde intimiteit met de Vader. Ik neem je mee door momenten van stilte, strijd en val, maar ook door diepe openbaringen, bevestigingen en onverwachte ontmoetingen.

Van Ethiopië tot stilteweekenden, van vergeving van mijn stiefvader tot het ontmoeten van de vrouw van mijn leven — ik vertel hoe God mij terugriep, mijn hart herstelde en me leerde wat ware intimiteit met Hem betekent.

Luister mee en ontdek hoe jij ook dichter bij de Vader kunt komen, rust kunt vinden in Zijn liefde en je talenten niet langer hoeft te begraven. Deze aflevering is een uitnodiging om te stoppen, stil te worden en je over te geven aan de liefde van je Papa.

Enjoy,

Greg

Support the show

Volg ons ook op Social Media.

Linktree
https://linktr.ee/cupofgracepodcast

Podcasts we love

Check out these other fine podcasts recommended by us, not an algorithm.

With The Perrys Artwork

With The Perrys

The Perrys