50 Tinten Ondernemen

#027 Kris Van Ingelgem - Antwerp Golfschool - Van gepassioneerde greenkeeper naar bevlogen eigenaar

StrateVision.fin Season 2 Episode 27

Van een passie voor gras naar een toekomst als ondernemer en eigenaar van een golfschool in Aartselaar: Kris evolueerde. Toen de Antwerp Golfschool werd overgelaten, greep Kris samen met een vennoot de mogelijkheid om eigenaar te worden van de club in Aartselaar. 

De voorbije 12 jaar was het een rollercoaster. Van het regulariseren van gronden tot het aanpakken van technische problemen, je verdiepen in boekhoudkundige termen en het uitgroeien tot leider, Kris weet er alles van. 

In deze podcast verneem je hoe je van een operationele rol in een leidinggevende rol groeit, wat corona deed voor de golfsport, wat er komt kijken bij een overname en het belang van een mentor en advies. Have fun! Krijg je zin om te leren golfen? Je weet waar je moet zijn.