Jerrel Arkes Podcast - B2B Marketing
De Jerrel Arkes Podcast (voorheen Inbound4Cast) is een podcast over organisch groeien voor B2B bedrijven. In de podcast komen ontwikkelingen op het gebied van content marketing, demand generation, inbound marketing, AI voor marketing en SEO voorbij.
Connect op LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/jerrelarkes/
Volg mij op YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC304aF2dO9J0TCt37auxKpg
Bekijk mijn website: https://jerrelarkes.nl/
Jerrel Arkes Podcast - B2B Marketing
#174 NIMA AI 4-daagse - AI automation met N8N, met Bart Boonstra
Use Left/Right to seek, Home/End to jump to start or end. Hold shift to jump forward or backward.
In deze tweede aflevering van de AI Vierdaagse duiken hosts Jerrel Arkes en Wilco Verdoold met Bart Boonstra diep in de wereld van AI-agents en automatisering. Bart, voormalig acteur en presentator (bekend van Goede Tijden Slechte Tijden) en nu AI-specialist, legt uit wat het verschil is tussen echte AI-agents en automatiseringen - en waarom hij 99 van de 100 keer voor automatiseringen kiest. Hij demonstreert hoe hij met tools zoals N8N complexe workflows bouwt die bedrijven daadwerkelijk tijd en geld besparen, van geautomatiseerde leadonderzoek tot intelligente e-mailbeantwoording.
Het gesprek behandelt praktische onderwerpen zoals MCP-servers voor dataverbindingen, vector databases (RAG) voor kennisopslag, en waarom "human in the loop" essentieel blijft. Bart deelt concrete voorbeelden, zoals een automatisering voor een ongediertebestrijder die 85% tijd bespaart, en waarschuwt voor privacy-risico's bij het verbinden van bedrijfsdata met AI-tools. Ook komen uitdagingen voor grote organisaties aan bod: hoe ga je om met strenge IT-regels terwijl de AI-trein doorrijdt?
Een technische maar toegankelijke deep dive waarin duidelijk wordt dat we pas aan het begin staan van de AI-revolutie, en waarom bedrijven nu moeten beginnen met experimenteren - voordat ze exponentieel achterlopen.