
Radio Dollekamp
Radio Dollekamp neemt u mee langs al die liederen die al dan niet opzettelijk van de vrachtwagen zijn gevallen. Met de regelmaat van een doofstomme klok kunt u hier luisteren naar verhalen, dansen op de actualiteit en verdrinken in het verleden. Soms in het Twents, soms in het Nederlands en helemaal nooit in het Swahili. Radio Dollekamp, het Geheim van een Zender. Welkom aan boord voor een unieke luisterervaring!
Ontdek elke week een nieuwe aflevering over de mens en het leven. André vertelt en bezingt alles wat er nog niet gezegd wordt. Ongenadig, onvermurwbaar, onverbiddelijk. Over actualiteit, literatuur, poëzie en muziek.
Radio Dollekamp is een productie van André Manuel, Maarten de Groot en het Wilminktheater en Muziekcentrum Enschede.
Radio Dollekamp
Billie is King
Aflevering 3 van het tweede seizoen van Radio Dollekamp. Waarin ik me heb laten inspireren. En laten we wel wezen. Zonder inspiratie gaat het gewoon niet. U kan er dit keer bijna op dansen. Nou. Dat is ook wat waard. Vrede zij met ons!