
de buitengewoon peptalk
Welkom bij mijn podcast!
Een podcast die je aanmoedigt om het buitengewone leven wat Jezus ons aanbiedt te ontdekken. Ik heb het een peptalk genoemd. Een peptalk is kort, duidelijk, opbouwend en aanmoedigend. En dat is precies hoe deze podcast bedoeld is. Korte opbouwende afleveringen van 10-12 minuten, net leuk om te luisteren onderweg naar werk of school.
Elke zondagavond vanaf 20.00 een nieuwe aflevering
De buitengewoon peptalk is te beluisteren via Spotify, Apple podcast en op mijn site, www.buitengewoon.net
de buitengewoon peptalk
#044 hoopvolle verwachting van het koninkrijk van Jezus
Jezus is koning en we mogen veel verwachting hebben van zijn koningschap!
Een verwachting dat de aarde steeds meer zal gaan lijken op de hemel. "Is dat niet een beetje te positief? Het gaat juist ontzettend slecht met de wereld...toch?"
Het is maar net waar je naar kijkt. Ja er zijn problemen maar onze wereld is op heel veel gebieden een stuk beter dan 100 jaar geleden.
Ongeacht de beschikbare data is het de boodschap van het krachtige evangelie van het koninkrijk dat ons hart kan vullen met verwachting! Hoewel we nog niet zien dat alles onderworpen is aan koning Jezus mogen we daar wel op blijven hopen.
Bijbelteksten die ik gebruikt heb
- Marcus 1:15
- Mattheus 6:9-10
- Lucas 11:20
- Marcus 4:30-32
- Hebreeën 2:8-9
Meer informatie vind je op http://www.buitengewoon.net