Veerkracht de podcast

#22 - Hoe Wendy Naerebout als succesvolle Mega Mindy leerde haar persoonlijk leiderschap spier te trainen

Frank vd Veer Season 1 Episode 22

Use Left/Right to seek, Home/End to jump to start or end. Hold shift to jump forward or backward.

0:00 | 41:19

Wendy Naerebout werkte jaren succesvol in een rol waarvan ze dacht dat die  goed paste. Tegelijk hielde ze alle andere ballen in de lucht om feestjes te organiseren, thuis leuk te zijn en jonge kinderen op te voeden.

Tot het op een bepaald moment niet meer ging en ze zich realiseerde dat als het niet goed gaat ze altijd dacht dat zij het niet goed had gedaan. Dit is voor Wendy de start geweest het anders aan te pakken en dit leidde tot nieuwe keuzes. 

Inmiddels is ze Chief Tribe bij twee bedrijven die zich richten op persoonlijke en teamontwikkeling om op die manier door te geven wat zij zelf heeft geleerd. 

Wordt je blij van deze podcast? Vind mij op LinkedIn en stuur me een bericht met je reactie: https://www.linkedin.com/in/frank-van-der-veer-2028405/