.jpg)
Knokke on - Tine Immo Boutique's Podcast
Bij deze podcast duiken we in de wereld van Knokke On. Het on- van ondernemen en het ontspannen in Knokke-Heist. Want deze unieke plek, heeft het allemaal.
Ik ben Tine Vandenberghe, al 15 jaar vastgoedmakelaar in Knokke-Heist. Ik kom hier elke dag fantastische mensen tegen die mij inspireren en ik wil dit graag met jou delen.
Welkom bij mijn podcast! ✨
Knokke on - Tine Immo Boutique's Podcast
Baron Edouard Vermeulen: Modeontwerper en eigenaar van Maison Natan
In deze 11e aflevering van Knokke-On praat ik met Edouard Vermeulen over mode, ondernemen en de kunst van persoonlijk contact. Hij gelooft dat we bewuster moeten kijken en échte gesprekken moeten voeren, in plaats van alles via een scherm te laten verlopen.
Zijn motto? "You can." Er zullen altijd uitdagingen zijn—crisis, oorlog, tegenslagen—maar het gaat erom door te zetten en kansen te zien in obstakels. Tegelijk gelooft hij dat je nadelen kunt omvormen tot iets positiefs en dat er elke dag ruimte is om te verbeteren.
Knokke speelt een bijzondere rol in zijn leven. Voor Edouard voelt ondernemen en genieten hier intenser dan in Brussel. Hij heeft er zowel privé als zakelijk zwaar in geïnvesteerd en noemt het de beste beslissing die hij kon nemen. De beste investering? Die in zijn geluk—én zijn portefeuille. Iedereen vraagt zich af: "Kan het blijven stijgen?" Maar volgens Edouard is het simpel: jawel, alles stijgt!
Benieuwd naar het prachtige pand uit deze aflevering? Neem gerust contact op met ons of ontdek onze panden te koop op de website www.Tine.immo