
We Are All Ears Podcast
Luisteren. Luisteren. Luisteren. Luisteren. Luisteren.
René Descartes zei:“Ik denk dus ik ben” maar tegenwoordig lijkt het eerder “Ik praat, dus ik ben."
We leven in een echte praatcultuur. Meningen zijn waarheden geworden en we willen die liefst zo luid mogelijk verkondigen.
Maar wat dan met de deugden van écht luisteren? Die zijn we onderweg precies wel een beetje verloren! En daar willen wij graag iets aan doen.
And what better way dan een podcast om naar te…luisteren!
In deze podcast leggen we ons oor te luister bij onder andere Nina Mouton, Xavier Taveirne, Elke Geraerts, Anouk Lagae, Dirk De Wachter, Rik Torfs en vele anderen. Evy Gruyaert beluistert haar bekende en minder bekende gasten rond luisteren en
vraagt hen hoe ze dat privé en professioneel als eenvoudige en toch bijzonder krachtige tool gebruiken.
Dus spits je oren en luister naar de We Are All Ears podcast!
We Are All Ears Podcast
Hakim Chatar: over luisteren, vooroordelen en vaderschap
Wat gebeurt er als je opgroeit tussen cliché, maar besluit je eigen pad te trekken?
In deze aflevering gaat Evy in gesprek met Hakim Chatar: DJ, creatieve duizendpoot, ondernemer en papa. Ze hebben het over 'fake' luisteren in het nachtleven, vaderschap van 2 kleine kinderen, opboksen tegen vooroordelen en waarom hij altijd 'alles' wil doen.
Hakim vertelt hoe hij balanceert tussen chaos, ambitie en verbondenheid - én waarom luisteren (ook naar jezelf) zoveel moeilijker is dan het lijkt.
Zin in een tof gesprek met een hoekje af? Druk dan op die play-knop!