Lesbian Talk
Een lesbian lifestyle podcast gemaakt door Michelle & Marjolein - Ze nemen je mee in de wereld der lesbiennes, behandelen actuele onderwerpen maar kunnen ook heerlijk los gaan over all-things-gay! Van slap gelul tot diepte-interviews. Ben je ook maar een heel klein beetje en misschien ietwat geïnteresseerd in lesbiennes? Deze POTcast is voor JOU!
Samen werken? info@lesbiantalk.nl
Lesbian Talk
Ep. 05 | Een kinderwens met Sjors Veenendaal
In deze extra lange aflevering hebben we onze eerste gast op bezoek in de studio! Niemand minder dan Sjors Veenendaal is bij ons aangeschoven om te vertellen over de meerdere opties om als lesbisch koppel maar ook als homo-stel een kindje te krijgen. We hebben het natuurlijk over onze eigen ervaring en over zijn ervaring!
Sjors van Veenendaal is bestuurslid van stichting Meer Dan Gewenst & councelor bij het Amsterdam UMC met een specialisatie in diverse gezinsvormen en daarnaast runt hij ook zijn eigen praktijk!
Ook interesse in het bijwonen van een informatiebijeenkomst of speeddate van stichting Meer dan gewenst? www.meerdangewenst.nl
Sjors' eigen praktijk 'Studio Kinderwens': www.studiokinderwens.nl
Dutch Rainbow Family professionals, Register van professionals voor diverse gezinsvormen: www.durf.online
Landelijk informatiepunt draagmoederschap: www.draagmoederschap.nl
Landelijk informatiepunt donorconceptie: www.donorconceptie.nl
Heb je interesse in een van Sjors' zelfgeschreven boeken?https://studiokinderwens.nl/winkel/
Wij van LesbianTalk.nl zijn niet vies van een beetje fanmail. Stuur hier een SMS!