Allianz ON AIR (NL)
Welkom bij deze Allianz Benelux NV podcast voor de makelaar, welke experts aan het woord laat.
Disclaimer: De meningen in deze podcast zijn die van onze gast(en); onze vermogensbeheerder en Allianz Benelux NV, en vormen in geen geval een persoonlijk advies of financieel advies in het kader van de advies- en informatieplicht zoals opgenomen in de richtlijn betreffende verzekeringsdistributie. Deze podcast is voornamelijk bedoeld voor verzekeringsmakelaars. Alle andere personen die geïnteresseerd zijn in de producten van Allianz Benelux NV, kunnen meer informatie vinden op de website allianz.be of bij hun verzekeringsmakelaar.
Allianz ON AIR (NL)
Strategie 2026 - One Allianz: één ambitie
Use Left/Right to seek, Home/End to jump to start or end. Hold shift to jump forward or backward.
In deze podcast spreekt moderator Aurélie Dachy met Heidi Cortois, Chief Sales Officer Belgium, die ons de strategie voor 2026 voorstelt.
Disclaimer De meningen in deze podcast zijn die van Allianz Benelux NV en vormen in geen geval een persoonlijk advies of financieel advies in het kader van de advies- en informatieplicht zoals opgenomen in de richtlijn betreffende verzekeringsdistributie. Deze podcast is in de eerste plaats bedoeld voor verzekeringsmakelaars. Alle andere personen die geïnteresseerd zijn in de producten van Allianz Benelux NV, kunnen meer informatie vinden op de website allianz.be of bij hun verzekeringsmakelaar.