
Lezen is vurrukkulluk!
Lezen is vurrukkulluk! Elke laatste donderdag van de maand presenteren Roos Custers en Willem Goedhart, samen met vaste panelleden Koen Schouwenburg en Esmé van den Boom, de podcast ‘Lezen is vurrukkulluk’- live bij te wonen tussen de boekenkasten op de derde verdieping van Forum Groningen van 20-21u. De week erop is de podcast digitaal terug te luisteren in alle podcastapps.
Het vrolijke panel bespreekt een spraakmakend boek van het moment, er is vers boekennieuws en uiteraard een persoonlijke leestip van elk panellid.
Lezen is vurrukkulluk is een podcast op initiatief van literair weblog Tzum, in samenwerking met Forum Groningen, de Stichting Literatuurclubs Drenthe en boekhandel Godert Walter. Roos en Willem waren eerder betrokken bij de Tzumcast: een maandelijkse podcast over literatuur.
De productie van 'Lezen is vurrukkulluk' is in handen van Podgront.
Lezen is vurrukkulluk!
Gilmore Girls Special (Joan Didion - Het jaar van magisch denken)
De eerste 'LIV'-special: live vanuit een herfstig Stars Hollow! Het panel bespreekt de populaire tv-serie Gilmore Girls. Wat voor rol speelt de literatuur in deze serie? Hoeveel boeken van de Rory Gilmore Reading Challenge hebben ze gelezen? En het belangrijkste: zijn ze #TeamDean, #TeamJess of #TeamLogan? Uiteraard werd er ook een boek van de lijst gelezen (en besproken): 'The Year of Magical Thinking' van Joan Didion.
De podcast 'Lezen is vurrukkulluk' wordt elke laatste donderdag van de maand live opgenomen in Forum Groningen, in de bibliotheek op de 3e verdieping. Bijwonen kan; kom gezellig langs en luister vanaf 20 uur mee tussen de boekenkasten! Volg ons ook op Instagram voor meer info en boekentips: @lezenisvurrukkullukpodcast.
Met dank aan al onze partners: literair weblog Tzum, boekhandel Godert Walter en de Stichting Literatuurclubs Drenthe. Deze podcast is een productie van Podgront, techniek en montage door Robin Eggens.