Vervuld Verliefd
Een podcast voor jou als je denkt: Waarom lukt het mij nu niet?
Je wilt de mooiste liefde, maar wel écht. Niet gemaakt, dat zie je genoeg om je heen en dat is niets voor jou.
Jij wilt samen zijn met de man bij wie je tot in je botten voelt: Wij kiezen voor elkaar. Je maatje voor het leven, maar wie ook je vuur nooit verveelt (lang niet elke goede man is jouw man).
Nu kies je alleen nog vaak projectjes, mannen die het net niet zijn, mannen die je emotioneel moet opvoeden, waar jij de kar trekt.
Dus.. wat nu?
Als je dat wilt veranderen, en nu echt die goede man wilt met wie je een leven kunt opbouwen.. Maar je weet ook: Ik wil het niet hoeven te forceren want nep past niet bij me.. Dan zit je bij mij goed!
Vervuld Verliefd
Over het verlies van mijn moeder
Use Left/Right to seek, Home/End to jump to start or end. Hold shift to jump forward or backward.
Afgelopen zondag ben ik mijn moeder verloren.
En naast dat ik ook echt nog geen idee heb hoe ik daar mee moet dealen, vond ik het toch een heel bijzonder proces. Daarom wilde ik er een podcast aflevering over opnemen.
Vrij rauw, over rouw.
Als je iets herkent, of zelf iets wilt delen met me mag dat altijd via instagram DM of via mail (info@irisuriot.com)
De volgende gaat wel weer directer over liefde, beloofd :-)