Oddspodden
En podcast om odds og spill med Frode Lia, Lars Dybwad og Thorstein Helstad.
Oddspodden
Episode 415
Use Left/Right to seek, Home/End to jump to start or end. Hold shift to jump forward or backward.
Frode Lia, Thorstein Helstad og Lars Dybwad går gjennom ukens VM‑kamper. Denne gangen diskuterer gutta selvsagt Norges kamp mot Brasil.
Daar football experts, start attad. Gå det influensa. Skopfspodden. Böpatad.
unknownJa.
SPEAKER_04Det beskriver jag en ganska gott formare. Fördåda jag för mansvänd och så.
SPEAKER_02Jag hade ett genomsnitt i sempå 42. Får du av min kännere. Av tusen där. Nej, det är.
SPEAKER_05Ja. Men du har fått att sätta oss på frodil och antal influensar i 205 år 15.5.
SPEAKER_02Ja, jag driver en fotbollskor eller en fotboll på töön och grönnan. Och där har vi obligatorisk hilseprikt. Jag tänker att det kanske bra för. Influensa hälsar.
SPEAKER_05Nej. Kanske förr så står span epidemin och gamla vid.
unknownJa.
SPEAKER_05På till slutet, könke för all man.
SPEAKER_04Men jag likad en att man ska hälsa på den påmorgen. Den där väldigt förråd. Så jag slöter den och så är det så komma lite syk om den. Men vi klarar åldrigår. Det är och tappar och stillåta för våra kärdade åt en gång.
SPEAKER_02Jag sitter i en stor med en kaffe och pratar med två yggligare folk. Tack. Back.
SPEAKER_05Men den insatsen du gör i din fotbollkru, Christian bokrubb, är ju helt avläggen och helt fantastisk och få åldrig och annälser. Vi prövligt här i åldspå inom. Det är. Ja du att koming och dronningen och kronpillens för tensag i gull och Sörvrans och allt så här.
SPEAKER_02Ja, vi har fått lite prista. I ett lite exempel. Vi har fått null ekonomiskt stötte för båda kommunen i rättskrets och fotbollkrets. Det är annan fotballskolan med närm störs störslag. Det största gratis jag. Men det kommer alltid inom ta massa bilder. Och så klarar jag publicerade sig här fotbollskolan vi här med stöter. Och så gyri fem pratar. Had fy fan och kommuniterna är riggradså det som skriver det här.
SPEAKER_05Det är allriktad så.
SPEAKER_02Jag förstade att mig och lite in bredd av banan och ungsfotball och mankompetens finner och kanske börs. Men det här så här så jagft nivå att jag hände kommunen för att få lite intellektuell motsad.
SPEAKER_05Ja, det är ju fall med där jag tristad så. Hopplö. Jag har ju fått av 40 miljoner på bok och att vi vidare till och nörsan. I väm och det är pengen rätt utan. Det är för där tror jag. Om vi får beredda av barn i rätt.
SPEAKER_02Ja, nu ska jag se att fortballana är organisert i många lag. Så jag tror de som sit på urval och faktiskt sänner pengar ut dit i skall. Det stoppar ett slörs av byrårati i lokala klätser. Och så är det någon dags speciella klubbor och så kan du signa av att pengarna har gått. Det är riktigt stå. Jag snackar detta för och tror hela problemet med idspolitiken. Det är så centralt styrt. Och jag har förtal om en sak när jag läste om Ukrainas dronorprogram. Var det decentraliserade hela systemet och det har visat varven klås. Och så tror jag också att vara i idret man andra ställer att ansara utesligt nedovr och i systemen för att fungera lite mer effektivt.
SPEAKER_05Men är någon som hörde på det här? Nej. Nej.
unknownMej.
SPEAKER_02Det är.
SPEAKER_05Det kan jag med. Männchen. A flållings.
SPEAKER_02Den monologen tror jag i sex år i den riktiga instanserna. Jag tror bara jäkar som politiker. Som kanska har till. Det är bara jag bara känna. För rampeten.
SPEAKER_05Ja. Det är kanske det som ska till av lite rapheten.
SPEAKER_02Kontra vi så börja. Barbara med rippen. Vinot. Räjö klär jag. Men också fina. Det är för något. Du inte bara inte grätsen. Ja du ser. Ja, det är lite man.
SPEAKER_05Ja väldigt syn att det är så någonting som ska roda. Men det är ju kanske så.
SPEAKER_04Ja. Jag bara säga kul av en ny landsdår som öter på den. Det är ju det evist man kan gå idå.
SPEAKER_02Ja, vi har ju. Så många drakter som det vi har gjorts.
SPEAKER_05Ja, det har jag och. tänkt man som är. Vi har ju fått runda här och vi har yt fler hundre landstagsdraktur till folk. Det är det svärde britt försvinkligt. Och jag tror att spåden har honter tillnåt av tusen eposterdänförbinnse och gjort allt man har kunnat för att få lite drakt för men det har jag som har facket här att jag kände att folk var landstraktar. Så hänligvis så fick vi alla våra lätt som har åstrad. All det som Ika Lange fick väl först VMkampen och får förhållande visen. Draktar i hus för nuggrasil. Vi har varit fått hämtermälling för posten på. Min drakt. Vi har ju väntad i Oddspådnå. Mm. Så får vi avbånd kommer hus. Men ja, vi har gjort på 40 många strakter. Och det är ju väldigt dag. Vi ligger i tillbaka till kommunen som ger oss så många godtips. Och som har god inspel på Adspot.com och sociala med i vår Whatsapp-grupp.
SPEAKER_02Bra. S börja genom resultatet för den sista episodet. För vi ser emot Brasil mörke som blir hovdämma för dagens podcast.
SPEAKER_05Det kan vi är. Du har nedlanden marok och bägglarskår till 195 hos univers. Och där blev det en förednutning på årtid. Och nedlanden rökt på huvud och roba ut. Så spel in ta sen. Du har först norga år 2,5 mål. Det är regn, alltid fres som hörde på att det vet och som det gick. Spel in till 183d som stone om det. Jag är var då tal den benade av 1,5 bull på mål plus. Inbytter. Jag tror att jag ska grämt och sök. Vad är den invtare där.
SPEAKER_04Ja varte det.
SPEAKER_05För jag glömt. Den belande hade ju gick. Dagen, han började haft enkelde haat mål.
SPEAKER_04Ja, det är sant.
SPEAKER_05För det var ju helt. En avspeciell på en rä. Men han hade ike skud på mål sälj.
SPEAKER_04Han blev ju byta ut med 2.
SPEAKER_05Han blev byta ut med då 57 förbättbaka det här. Han har ett skudboll. Han har ett skud på mål, ja du är väldigt köp. Det blir väl ingen skutmål så där bred att spel ut på den och. Ätt på en dritt blir så på tips någon dagan, men sådana liv. Vi har sett ett årskud på 0,78 benetter i runnan dag.
SPEAKER_04Men jag vet om du har avsikt av lite. Lars tar där lite på sparkar, men det har ju, vi har väl varit inne på det för oss och det har varit väldigt ny mål på avtid. Och det fortsätter jag enkelt vara sånt. Ja, det blev sukna den bitten därm här.
SPEAKER_05Det tror jag sådana vet att om den statistik man finner så lätt till längre står, men det är ju fattlig med skåring på årtid. Vi hade sist i natta i Portugalskraten. Döp av SPN SGS. Som fick nå det för ett liv där om trent på årtid.
SPEAKER_04Ja, det var boll. 10-30, 14, 50, men du på årtid. Det var ju sånt till fokus. Det blev på SKS till slut.
SPEAKER_05Ja. Det är därför det hjälp som statistiskt sett att det spillade har det Hydration break som jo gergsmötter nån extra i varenskamp. Men liklig med skåringen på året. Det var det också på skård. Och så ska du kroatiska påtid. Men där var det en bitlig beröring som bret av var. Som var en offside. Och ja, det många land som ökligt på bittert vis. Det man kunna se. Ja. Det inte bara förkomer eller avtid små imot som. Vår motstånder hade olika ordis. Jo vartid i Japan, Brasil och har fått väl det sämt.
SPEAKER_02Ban det bästlag.
SPEAKER_05Det var det. Men där öfter ledigt på året och så riker på tröfåg. Ja. Sedan vänlig tanke till var det när man skvändare. Men jag helt tänne marokant. Det är lite kort och men jag är lite kort. Det var en sån grå som är inget till. Vad för det podsbåden som hade en där kortspil i går i spanke. Satt med van trop att försämpran Atuit följer igen och igen. Anma i krängler, dte folk. Ja kne kort på det.
SPEAKER_04Na, det ligger lack en listan av väldigt höjt. Det är gjort det. Ja. Man måste bli list och när man går in i vanligspelet så blir du det spännande. Så det var väl två kort, alltså det svärts. Och ska vi se på liksom en godkort här. In två. Tre. Tre gullkort. 362 minuter på avtid.
SPEAKER_05Det är ju lite så är det och sånt kropp och bobb för det är det som šär. Sämmer. Ja, det blir spännande om dagen utött på ett lant. Om listan harkt så höjt. På ett annat till går folk så långt om den listat om vi har i direkt röt ist.
SPEAKER_03Ja.
SPEAKER_05Jag tror att spelare prövår att tillvända den här nya kortlinje härligt. Vi har ju sett tidigare att några domarlägger listan väldigt höjt, så plötsligt är det någon som tog foto in. Skadron rätt och slött. Ja. Det är sånt. Spände. Spännande där och ett nylig med det. Och gäller det grip på chanserna för det här så snart bara någon få kamp igen. Ja. Det går ju. Det går ju då där med två och halken och pryslisar det over med slut och hållens dagliga konkurrenser där bort och man är tillbaka till. Värdagen.
SPEAKER_01Mm.
SPEAKER_05Så där är det fyra år nästan så här som besök till still. Men trist världagen mitt i Fälle Smed. Ja, men det blir ju väldigt stillare när vi är om, så man har graje fotbollar och sånt. Säller det här i lite startar uppen och sånt så blir det liksom ja. Ja. Då ska vi natten snår. Sovad.
SPEAKER_04Vad ska fråda le göra? Ja, faktiskt samlas om någon sönn poäng där du kommer. Vad kommer så 50 år?
SPEAKER_02Ja i dag ska jag samla sönt poäng. Ja. Bra, lag Brasil norge. Kan jag startade med odsprisna. Där är Brasil favorit till mellom. Det lagst finner är runt 80. Det höjga finner är runt en 95.
SPEAKER_0519, ja. Vad finner du där?
SPEAKER_02Det är finna hos en bokmaker som heter Mart.
SPEAKER_05Det är så jag inte kan snart. Nej, men du spot är.
SPEAKER_02Jag ligger på runt 8 i Aods. Det är ju en relativt stor favorit. Så intuitivt är du snarka om jag mål i Brasil och norrisk kamp i Töstad. Och där ligger odson. Där ligger man mellem 71 till en 69. Söliggen i runt 38. Jag tänker det här höjt. Med tanke på svaket när tidigare spegn och jag varit norrisk försvar och kriper av den kanon kamp mot är försen. Men som jag ser så här, vi och fortsatt svårara på böckerna. Det samma brasil. Vad tänker du om den prising där Lös?
SPEAKER_05Jag är också ovraskligt av den. Jag tror att vi skulle långt lagra på overspel. Kan jag sitter och sagan och triv på från lämningen där är 166. Det syns det absolut spelbart. Alltså norg skågor och slipper in i värlk. Vad är det som avsnittet och 00. Det är köpet. Och börju jag enklare skör mot Frankrike också så. Snitt och höjt. Brasil. Ska du av somår det? Såfölig. Det har ju skåd ni målti och det ska 10. Brasilien bara slåpt in 2. Sårpåd 8. Men så norga. Jag har sett att vi möter enklighet over 155 mål argument. Och du har ju två av världens bästa. Få kallade venus för en spist. Två av världens bästa spisrup på där. Det är menpespelare med ovok man 5.
SPEAKER_02Ja, hält.
SPEAKER_05Vist man är nordeskeptisk så får man ju enkelt sammålls på att brasil ska det minst två mål, lite för att den lå ett väldigt gott spel. Så. Det blir en fotbollfest här, va?
SPEAKER_02Det var inte fotballfest. Det jag är mest spänn på. Det är ju. Och så den kampen spillas på en väldigt varmare stadion än det. Jag bara spel på i Dallas. Så jag är väldigt spänt på energinivå till Norge kontra Brasil som kanske är lite med vant med att spela och kanske tar det och spilla höje varme lite bädre än norge. Och så är jag väldigt spänt på närverna. Till den norsklagen. Jag tror att så norge faktiskt kan jag ha lite bädre frispelning i den här kampen så vi kan kanske hålla på bollen i lite större större perioder. Då brasilka är ett lika stärkt kontringslag som det LFM känslan. Men som tidig är ett lag som också är stark på hållbarning laget.
SPEAKER_04Jag gick nog så utpregag höjd pressag heller. Du var någon som löper skitnas. Så som en del andra lag är i presspölet i Brasil. Jag är så spänt på det som du ser om det blir lik. På grund av varmen kan det bli ett nörgelö. Så jag vill spänt på. Vem som blir konspelare. Kan det så här vara en komp där bobb för exempel starter på höger komt. Eller vill vi fortsätta ha den. Uggan med att vi kan slå långt på solligt som kan flika om. Jag tror man kommer att träcka på så bägge stopparna i den kompen här. Vid och historingen med Gabriell och Håland och Prämilig. Det tror det kommer bli väldigt nyron för vår konstbildare i den kompen här. Och det kanske. Och vartför vi ser igen mot igen, så här så bäder och brukar bobbad sett ut när hon har kommit in. Och så kan vi något att jag tar att hon vill ha fortsat. För vi är ju monster. Tan santimetrum och nyckin och mål i första gången och han tände med till brötan oss i förstan sådär och den är linken där. Vill vi fortsata den vis bröten hänger upp hos stoppet, så har du plötsligt en sålåt som kan vinna du i hotellen. Sängt att säga. Sorbaken tänker alltså.
SPEAKER_02Ja, men också vara försiktig med avvertänkningen. Alltså, det var Bänke sålåt som har varit en av vår bästa i genom helkiseringen. Hade en saknot elf med tyst, men som du ser, den skap och ny också.
SPEAKER_04Ja, så det är lite som sen på så att det blir att kontnår blir satt upp en mot en mot böckerna var gang. Så är det ju egentligen jobb som passar bäst. För vänte han att det icke baker in hållande lik så är det och sålåt som ska var där. Så. Det sitter nu och studerar det där ganska nöje för det och böcken i Brasil här och den klassen vi har vant säilåiska böcker.
SPEAKER_02Ja, det är verkligen där vi kanske. Det står det saket. Vi har så set mittban till Brasil, alltså för gutchill det är en god mittban. Bär är topp tre i vän.
SPEAKER_04Och vartför i frekvens?
SPEAKER_02Nej. Sä jag för att Martin Öder och kanske får lite mer dom här. Och så skadad spekulationen både på Lukas Paketa och Casemiro.
SPEAKER_05Ja, ja, på det alltså gott som bekräfta ute. Casemiro får vi kanske hårbart speler. Ja.
SPEAKER_04Nästan. Säller man där, jag ska säga så här Kosemiro ska ha ros för att han dyker upp in färgstämmät på rätt plöts. Ming där med frekvens och förflyktning. Det är kanske stärker stid.
SPEAKER_02Jag ska ju res. Availability på paketan och rafiner.
SPEAKER_01Mm.
SPEAKER_05Ja, rafinen har olika varit troppen. Jag har nu. Värfligt sist mot jag på. Men det är. Välj stressen är runt i första 20 minuterna för vi har ju sett väldigt söut i första kvart 20 minuterna. Det är nästan 5 första vant i alla kamporna av det. Det har ju så närvärne ligger sjukt utan på där gå och stocken passning. Där är såbad så. Vi har varit heldig. Vi har stoppet nu baklängs i perioderna när vi renska kamp till. Det har varit ganska fetisk för att det är någon visna. Ult försten hade väl någon brukbörare i den perioden.
SPEAKER_02Ja, men milan har ju att läppa op. Absolut läppa upp. Och Patrik Berg har ju. Att man kommit in för Arsenes har ju varit fantastisk.
SPEAKER_01Ja.
SPEAKER_05Absolut och så här och. Men det är kanske lite att jag tror kanske så att startar, för han li ju lite mer trygget kanske bakom. Som ni följt i rida när det först. Hålla omgångar och kanske med där. Ja. Men detta har det med grejer på en sätt. Men det blir så spännande. Ja, det gör det. Jag tänker att man ska ta festen på förrån. Man kommer säga ut i gatan i årslår. Man på sig så tidligt som möjligt. Och färgade på förrån och så får vi se om det blir något färgalt. Men roligt på klar och hålland och allt det där för match, så har man har fått få gjort det. Ja. Om ni tillfölj. Är lite ängslig för det bäcknår.
SPEAKER_03Du är du hökande helt, att.
SPEAKER_04Jag förrodligt. Så vi är möttes kväll. Det är ju rott.
SPEAKER_02Jag syns nu ser jag. Faktiskt bedaren där motsmarkad tillseg. Örliggan. Men i likad med där i torsten så är jag Bäckmanes. Stora saker. Det är faktiskt. Och jag är väldigt svämt på huran det ska Vinces jör. För där tror jag Bäckenbådes fotan blir lite halsvimmare.
SPEAKER_05Vem spelar dupeders eller rijston.
SPEAKER_02Jag tror att det startar med Pedersnö.
SPEAKER_04Ja, det ser väl inte som ut. Det syns ut i för honom att preserat helt klart kränk. Så richson kommer in vis van här skadade för det med rutin sindtevart. Det blir en del slitain. Det gör det. Det såg man.
SPEAKER_05Ja, det är som vi är i stant att spelade extra. För det är alla är helt urtsligt. Det sista tmådt man vänskar. Så vi går till exträgare så tror jag ska vara in live och spelade brasil med båda hus och hitta. Det följer ens varlig spild. Den är ansvarlig hitta. Det är det tänka. Men det är mista. Ja, men det är lite en bekymring att håll ut på köna ska jag för sist. Det här är duft att spela två gången 15 till det. Ja, det är sånt. Och speciellt när jag fått värmningen här. Vi är väldigt dagt 40 grader. Klockan 4. Kampen går klockan 4 på söndag. 8 träd 40 grader klåka 3. Det är varmt, alltså. I morgon är det möält 60 grader klockan 4. Och hällig vis söndag så är vi ned i 80 grader. Ja, det är ju. Det är temperaturdropp. Du ska för vi som är rätt. Det är brukar på 10 grader. Det är 10 grader. Vi ska var i väldigt graf tänker jag.
SPEAKER_04Det är sant.
SPEAKER_05För att spelade en kampan idag eller imorgon i 40 grader. Det riktigt nog helt nedbörda. Men. Vad får du var inte.
SPEAKER_03Ja, det är helt sykt.
SPEAKER_05Det är slätt. Så det kommer ju bli en faktur som kommer välta både overspelen och allt. Det skulle bli så. Det blir varmt. Men jag får få att vi så var. Jag tänker god spelade den kampen där jag pedersen. Och vi 1,5 frisbark laget. 236 får du på det hos 3D. Det blir och handla som måste gå mot vinor blandan. Sörlåt är och förstårsvarare visan startar än där disamlingen här 15. Då går det 1,5 Frisbär. Han har väl snitt av 2 hittig. Ja. Och så Volfundad. Han har rika vart under frisbärk i någon kampa spel. Har jag lite strimade på sin side där bland annat. 187 på det kom Frisburg på hand och 360 på 2k. Jag tänker det som en frisbärspel på kamerna, det kan vara ganska god tyka. Och så har kortspelare på diskuta. Men jag är JC och rikort så där och sånt. Det träcker och med. Men. Men då får vi en italiensk domer. Det är plöjade varligt tyst och det kan ju hänt. Det är så blir lite lövare. Vi satt på italiensk dom är professionell och hur ska vi slåande? Ja.
SPEAKER_03Äh, du fall att det. Ja, det är jag.
SPEAKER_05Kan jag säga för att jag har postet att vardomaren heter Markovs.
SPEAKER_03Nej, jag tror jag har det glömt. Jag tror jag. Ja.
SPEAKER_02Ja. Jag har faktiskt att spilla. Ike i Norge och Brasil. Men jag har ett magspel i Norge Brasil. Det är vi var inne på tonår. Tän 66 hos Union bett. Men jag har faktiskt att spel i en ankamp. Och så på union bett. Och det är sånt tio förlig cas. Det är att jag ska i kampen Kanada Morokko. Och jag kommer att spela Marokko strak till 66. Men da. Spelade Vinnis vis Marokko går att en ledelse. Ja, du får jag. Ja. Som jag tillbud unionbättare.
SPEAKER_05Ja, och det är ganska rott. För det var välvis och som ölig. Jag är på tomålsser. Men jag kan säga att allöstade union betas i. Jag har tillbättad med ett målsläga ganska artig tillbuds.
SPEAKER_02Jag har sagt begränsa insatser på ett sånt type spild. Men lite väl. Vad för bra trop.
SPEAKER_04Absolut. Det är långt.
SPEAKER_0236 och tårst här. Vår du till oss.
SPEAKER_04Jag har. Vi har ju fortsatt någon sags när det final igen. Kolonb jag gamla. Iåt. Så spelar jag galan plus 253. Tror man sett gaman och bra. Bra defansiv alltså. Vånskligen och går på. Dog lang tid för kroatiska och så nu mot Engel och vanliga förstkampen. Kolumbia. Nu var väl bäst mot Portugal. Vi bör i Uspekistan. Det slår stort som jag tror kan hålla gott in här. Bort gå vidare också. Det var ett kolumbia som det uspissom skårt. Så gott. Organisert. Vans på. Jag tror att så att kolonbia kommer till slut. Man skår på dem.
SPEAKER_05Och sån där. Den var.
SPEAKER_04Den var en 83 var väl den. 183.
SPEAKER_05Mm.
unknownBra.
SPEAKER_05Ja jag tror det att jag tar. Over 1,5 frisbar klaget av vår frisbånga. Wolf. Är det wolf. Är det golf? Är det wolf. Volf.
unknownJa.
SPEAKER_05Jag har sett att hållganp har kanske inte förfårdning på sin konganska god på frisb. Godstadson. Volf. Så gå på det här av snitt är tokmåter i snitt. Pärkap. Och kom och stri med början och det andra där. Så det synes jag för att jag är mögligt. Meget gott spil där till 187 hos 3vätt.
SPEAKER_01Det är fin. Super. Jag är pimistad men det är och sånt där bara.
SPEAKER_04Ja. Det är väldigt att du har lysat att spela på ett vols hänge på brasil med. Så vi kan nämnde till vår lyggre. Men det är helt klart.
SPEAKER_05Brigalt kvissläng på formå. Jag sötén. Vinny målt i 240. Och du spelare.
SPEAKER_04Nej. Det är. Håger väl på over to. Tå är väl något sånt.
SPEAKER_05Ja, han har trott faktiskt. Så han är faktiskt lavoren vin idag.
SPEAKER_04Mm. Helt cykort. Både peders och rigen som kommer att ta ut vin. Du får en grinet av vindligt till slut. Kanske gulkort på vinny om ska spela.
SPEAKER_05Ja. Han är ju en fyr som har lite disciplinä problem se. Ja, så det här. Det äker jobb. Ja. Vi ser ni kan få det. 333, det strivta kommer och checker runt i regn. Svikskap som socker, blåt med sätt som gör att höjrads på kort spild. Det är fin. Frifad och grej. Det blir det. Ja. Ja. Det är fantastisk. Ja, det blir fantastiskt. Jag tror det blir väldigt kul fotballkamp. Lite. Vi har faktiskt som gör tappår som nogen favorit mot är från stysen.
SPEAKER_02Ska man sätter kampen allí en duva eller ute?
SPEAKER_05Det är där.
SPEAKER_04Nej, vi ska sköra på Pettern i Oslå som lycker till.
SPEAKER_02Men det här har ju tillgång till VIP torsten.
SPEAKER_04Ja, okej. Du är där nu blir det så fant.
SPEAKER_05Jag tänker att det bara koms ut. Det var ju fantastisk att gå runt i Oslo på klatsplås. Estter kampen mot det som sister. Så man må för del är ute i sin byta i det här fall. Det är bredet dyrna folkliv i det största byen av förmiddagen har det på söndag, det börjar få bli. Som sagt, färd på förrån på sikrält. Och färdigt i ett bra.
SPEAKER_02Super, du ska vi ta enligt napeningen, Lars.
SPEAKER_05Ja, det gör det. Kanada, jag är förbind med brasilien omgäran. Jag får vi med kolom. Så blir lite direkskär. Kolumbia gånga. Gana. Gana. Bridite sönn. Kolomba gamma. B. Alltså borde säger. Gana. Plus 1,25-183. Hos union bättre. Brasil norg. Våfå 1,5 spris till 187 hos träbet. Det är klart att jag får riktigt läkför. Kanada Marokko B. Med ölig hos unionbattet så får du spel gewinsat. Så länge marokko leder på ett landspunkten i den kompen till 136.
SPEAKER_03Perfekt.
SPEAKER_02Det här var gjort. Så jag ser här i allspåden.
SPEAKER_04Men lyckare.
SPEAKER_05Och god hälgad.