.jpg)
Leiders van Nu
In deze podcast hoor je verhalen van bijzondere mensen. Verhalen die gekoppeld zijn aan een visie op leiderschap en ontwikkeling. Naast de persoonlijke verhalen van mijn gasten bespreken we uitdagingen in teams en organisaties en wat je zelf kan doen om te groeien als mens en als leider.
Leiders van Nu
#40 - Leiderschap in familiebedrijven, - Met Femke Storm
Vandaag is Femke Storm te gast. Femke is één van de founders van Boardtrust. Boardtrust is gespecialiseerd in het helpen van DGA en familiebedrijven.
Wat speelt er bij familiebedrijven en wat is er anders voor leiders en managers bij deze bedrijven? Femke groeide op in een familie met een familiebedrijf en weet als geen ander wat er fout kan gaan. Vanuit daar helpt ze nu bedrijven daar waar het schuurt en moeilijk wordt. Want als het moeilijk wordt of er gedoe is, dan gaat Femke aan!