.jpg)
Leiders van Nu
In deze podcast hoor je verhalen van bijzondere mensen. Verhalen die gekoppeld zijn aan een visie op leiderschap en ontwikkeling. Naast de persoonlijke verhalen van mijn gasten bespreken we uitdagingen in teams en organisaties en wat je zelf kan doen om te groeien als mens en als leider.
Leiders van Nu
#49 - Leiderschap en organisatie ontwikkeling op basis van kennis van het Korps Mariniers en het bedrijfsleven - Anton van den Berg en Anne Begeman
Vandaag ga ik in gesprek met Anne Begeman en Anton van den Berg van Allied Forces. Allied Forces combineert kennis van het korps mariniers met ervaring in het bedrijfsleven. Zo smeden ze allianties tussen leiders, teams en individuen.
Allied Forces heeft een bijzondere kijk op leiderschap en organisatie ontwikkeling. Anton deelt een moment in zijn leven dat levensveranderlijk was, en ook een reden om uiteindelijk Allied Forces op te richten.
Laat je inspireren door mooie mensen met een mooi verhaal.