De Stoïcijnse Podcast

Jeannine Suurmond over de Divina Comedia

Dennis de Gruijter Season 3 Episode 6

Use Left/Right to seek, Home/End to jump to start or end. Hold shift to jump forward or backward.

0:00 | 1:52:52

Stuur je verzoek voor een thema of vraag!

In deze aflevering spreek ik Dr. Jeannine Suurmond over Dante Alighieri's gedicht 'La Divina Comedia'.

Welke parallellen zijn er tussen Dante en de Stoa? Wat kunnen we van dit oude gedicht leren? Kun je het gebruiken als een spirituele oefening?

En waarom zitten de klassieke Stoïcijnen volgens Dante in de hel...?

Het belangrijkste thema is de 'morele verwonding' bij veteranen en militairen, en hoe Dante daar een voorbeeld van kan zijn.

Je kunt de teksten die we bespreken vinden via deze link.

Versterk jouw stoïcijnse leiderschap vandaag nog! Ga naar www.destoicijnsecoach.nl en boek jouw strategische sessie met Dennis de Gruijter.

Koop het boek De Stoïcijnse School: Aanvaard alles en leg je nergens bij neer bij je favoriete boekhandel!

Meer weten over De Stoïcijnse School en Stoïcijnse coaching? Ga naar www.destoicijnsecoach.nl voor informatie over evenementen, cursussen en activiteiten.

Wil jij stoïcijns gaan coachen? Meld je nu aan voor de Leergang Stoïcijns Coachen aan de ISVW.

Podcasts we love

Check out these other fine podcasts recommended by us, not an algorithm.