

De Recruitment Podcast
In “De Recruitment Podcast” nemen hosts Richard Resida en Michel Ouwens je mee op een boeiende reis door de wereld van recruitment, waarbij we de nieuwste trends, strategieën en inzichten verkennen die nodig zijn om te excelleren in dit dynamische vakgebied. We spreken met vooraanstaande experts uit de branche, delen inspirerende succesverhalen en bieden praktische tips die je direct kunt toepassen. Ook hoor je iedere aflevering een audiocolumn van een expert met een duidelijke mening en heldere visie op het thema.
Of je nu wilt leren hoe je je eigen carrière een boost kunt geven, hoe je jouw organisatie kunt voorzien van toptalent, of gewoon geïnteresseerd bent in de menselijke verhalen achter recruitment, "De Recruitment Podcast" is jouw dosis inspiratie en educatie.
Contributors


Richard Resida
Na bijna 20 jaar verschillende banen te hebben gehad in media sales voor partijen als RTL, Sanoma en Radio 10 is Richard de laatste 15 jaar actief als recruiter.
Zijn loopbaan in recruitment startte bij Result Recruitment Group om daarna ook in het buitenland voor bedrijven als Red Executive en Betting Connections te hebben mogen werken. Sinds 1 mei van dit jaar werkt Richard als corporate recruiter voor de Provincie Noord Holland.